דלת פלדה או דלת מעץ

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
דלת פלדה או דלת מעץ

בחירת נכונה של סוג החומר בדלתות מעוצבות, השקט הנפשי שלך.

דלת פלדה או דלת מעץ? מה ההבדלים

אחד השיקולים המרכזיים בעת בחירת דלת כניסה לבית החדש או המשופץ הינה סוג החומר ממנו מיוצרת הדלת. כיום, תוכלו למצוא מגוון עצום של עיצובים, גדלים, סגנונות ייצור וחומרי גלם בענף דלתות הכניסה. ההיצע הנרחב מייצר עבור כל אחד ואחת מאיתנו שבאים לבחור את דלת הכניסה לביתם שאלה מרכזית אחת: האם לבחור בדלת עץ או דלת פלדה?…מה ההבדלים בין הדלתות השונות וכיצד ניתן באמת להחליט, בכתבה שלפניכם.

דלתות מעוצבות מחומרי גלם שונים

כיום, תוכלו ליהנות מהיצע נרחב של דלתות מעוצבות בסגנונות עיצוב שונים ומחומרי גלם שונים ורבים. כמו כן, דלתות הכניסה המודרניות מספקות לכם מעבר לחזות מרשימה בכניסה לבית גם מנגנון אבטחה ראוי ומתקדם. ברוב המקרים, בחירת דלת כניסה לבית הינה תהליך הפעלת מערכת שיקולים שונים הכוללים בין היתר: שימת דגש על בטיחות הדלת, חומרי הגלם ממנה ייצרו את הדלת, איכות החומרים המצפים ומגנים על הדלת ועוזרים לה לעמוד בפני תנאי מזג האוויר הסביבתיים, וכמובן סגנון העיצוב של הדלת.

מרבית האנשים העומדים בפני שיקולים אלו מתקשים להחליט האם לבחור בדלת עץ מלא או ללכת על כיוון דלת פלדה משוריינת ומעוצבת. לכל אחד מהדלתות הנ"ל, הליך ייצור שונה, התאמת עיצוב שונה ואופי עיצובי אחר לכניסה לביתכם או לעסק.

עף או פלדה? מה ההבדל?

דלת פלדה מודרנית מצוידת במערכות בריחים מתקדמות המעניקים הגנה מושלמת מפני פריצות וגניבות. כמו כן, דלתות פלדה מודרניות עוברות הליך צביעה בתנורי חום, דבר המבטיח לכם שמירה והגנה מקסימאלית מפני פגעי מזג האוויר לאורך שנים. שיטות פרזול הפלדה מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של עיצובי דלת פלדה. כמו כן, ניתן להוסיף לדלתות הפלדה כל אלמנט עיצובי העשוי מחומרי גלם נוספים, לרבות, אלומיניום, זכוכית, פלסטיק ועוד.

דלת כניסה מעץ, עשויה ברוב המקרים מעץ גושני המגיע במספר צבעים מצומצם (בניגוד אל דלת פלדה שמגיעה במגוון רחב של צבעים), תהליך ייצור דלת כניסה לבית נחשב להליך מתמשך יותר מייצור דלת פלדה ולכן מחירה של דלת זו, ברוב המקרים יקר יותר.

דלת פלדה, היא דלת הכניסה לבית או לעסק, הנפוצה והנמכרת ביותר בישראל ממספר סיבות מרכזיות:

  1. נושא הביטחון- דלת פלדה נחשבת בעיני רבים כמנגנון ההגנה האולטימטיבי ביותר בכניסה לבית
  2. דלת פלדה מעניקה מגוון נרחב יותר של אפשרויות עיצוב והתאמת צבעים בניגוד לדלתות העץ
  3. ייצור דלתות כניסה לבית העשיות מפלדה, מתבצע על ידי הצמדה של לוחות פלדה מגולוונת, אשר עברו תהליכים של חיתוך וכיפוף התואמים לפתחי הדלת וסגנון העיצוב הנדרש., בניגוד לדלת עף שעוברת הליך מתמשך של גילוף העף עד לקבלת הצורה הרצויה.
  4. שילוב חומרים שונים (זכוכית, אלומיניום וכדומה) הינם הליך המעניק לכל דלת פלדה ייחוד משלה

מכיוון שעבור רוב הצרכנים בישראל, דלת פלדה מזוהה באופן אוטומטי עם מנגנון הגנה טוב יותר לבית, תוכלו למצוא יותר חברות ייצור המתמחות בתחום בניית דלתות פלדה. העבודה בכמויות רבות מעניקות לחברות אלו אפשרות להעניק לכם היצע רחב של עיצובים, שילובי חומרים וכמובן מחיר משתלם יותר מאשר דלתות מעץ.

לירז רום
לירז רום
עורכת התוכן של האתר אלידור דלתות כניסה מעוצבות, כמעט 5 שנים בתחום בנייה וקידום אתרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דלתות אלידור

חברת אלידור הינה היצרנית הגדולה ביותר לייצור דלתות כניסה מעוצבות, כחברה פורצת דרך בתחום הביאה אלידור למהפכה בעולם עיצוב דלתות בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח.

טיפים

עקבו אחרינו

Call Now Button דילוג לתוכן