דלתות נגד ירי

דלתות נגד ירי – פרי פיתוח ישראלי של חברת אלידור בשיתוף המעבדות הבליסטיות המובילות בתחום.

שילוב של פלדות שריון נגד ירי מהייצרנים הטובים בעולם.

חברתנו מתמחה בפרויקטים מורכבים ומסובכים תוך מתן דגש לצרכיו ודרישותיו של כל לקוח ולקוח

בעזרת טכנולוגיה ומיכשור מתקדם ייצרו דלת ייחודית חסינת ירי בעלת תו איכות ותעודה בליסטיר עדכנית לאיומים המובילים ביותר על אזרחי ישראל

נגן וידאו

דלתות נגד ירי 2024

המציאות הביטחונית המורכבת שאיתה סיימנו את שנת 2023 גרמה ללא מעט אנשים לשקול מחדש את אמצעי הבטיחות שנמצאים אצלם בבית. אחד מהמוצרים שמקבלים את הביקוש הרב ביותר הן דלתות חסינות ירי. להמון אנשים עדיין יש לא מעט שאלות בנושא. במידה וגם אתם שוקלים

  • להחליף את דלת הכניסה שלכם לדלת חסינה
  • או לחליפין להוסיף דלת שניה לממ"ד

אנחנו ממליצים לכם לקרוא את המאמר הקצר הזה.

ממה מורכבות דלתות נגד ירי?

לא כל דלת היא דלת חסינת ירי. החומר העיקרי שעושה את ההבדל הוא הפלדות שריון ששותלים בגוף הדלת. דלתות חסינות ירי צריכות להיות מורכבות מסוג מאוד ספציפי של פלדה, כזה שיכול להדוף ירי של נשקים שונים. את הפלדה הזו צריך להזמין מראש והיא אינה תמיד זמינה במפעלים בעולם. פלדות אלו מורכבת משילוב חומרים איכותי המיוצר במפעלים ייעודיים , אך אין ספק שהפלדה העוצמתית מקבלת את מרכז הבמה כשזה מגיע לדלתות מסוג זה.

האם יש תעודה/דוח לדלתות?

דלת נגד ירי אמורה לעמוד בבדיקה בליסטית בנוסף לתעודת איכות מהיצרן המייצר את הפלדות שריון נגד ירי . לכל דלת מצורף דוח בליסטי וסוג האיום שאיתה יודעת להתמודד. שימו לב! לכל מנת פלדות שיוצאות מהמפעל יש מספר אצווה. כל מספר אצווה נבדק במעבדה ומקבל דוח בליסטי עדכני, ללא הדוח הבליסטי העדכני אין לדעת עם איזה איום יודעת הדלת להתמודד.

ניתן לעצב דלתות ממוגנות ירי?

אכן כן. העובדה שמדובר בדלת עמידה וחזקה ממש לא אומרת שאתם צריכים להתפשר על הסטייל ועל המראה שלה. בין אם אתם מעוניינים להתקין דלת מסוג זה בכניסה לבית או בכניסה לאחד החדרים, תוכלו לעצב אותה בצורה שאתם הכי אוהבים, זו שמתכתבת עם שאר העיצוב של הבית ויעזרו לו לקבל מראה הוליסטי ושלם הרבה יותר. (כמובן ללא שינוי ופגיעה בגוף הדלת)

האם דלתות ממוגנות ירי יקרות?

אפשר לומר שדלתות חסינות ירי הן אכן יקרות יותר מכל דלת אחרת. יש לכך סיבה טובה. על מנת להפוך אותה לחסינה יש צורך להשתמש בחומרי הגלם

  • העמידים
  • החזקים
  • והטובים ביותר בשוק

כאלה שמגיעים ממפעלים ייעודיים לייצור פלדות שריון בעולם . מה שאומר שגם המחיר שלהן עולה בהתאם. עם זאת, במרבית המקרים מדובר בהשקעה משתלמת, משום שאי אפשר לשים תג מחיר על הבטיחות שלכם ושל האנשים הקרובים לכם.

היכן אפשר לרכוש דלתות חסינות ירי?

במידה והחלטתם כי דלת חסינת ירי היא הרכישה הנכונה עבורכם,

חשוב שתבצעו אותה מעסק מומחה בתחום. רק עסקים אשר מקדישים את עצמם לבנייה ועיצוב של דלתות יהיו אלו שיוכלו להעניק לכם דלתות איכותיות ועמידות שישמרו עליכם בטוחים במצבי חירום. אנחנו בחברת אלידור תעשיות שמחים לעמוד לצד לקוחותינו גם בתקופות קשות ולהציע לכם דלתות נגד ירי שישאירו אתכם בראש שקט. במידה ויש לכם שאלות נוספות בנושא אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו בטלפון: 1-800-33-33-00.

Call Now Button דילוג לתוכן