דלתות כניסה מעוצבות

הגמישות לדרישות הלקוח וההקפדה על איכות המוצר והפרטים הקטנים בכל מחלקה ומחלקה במפעלינו הוביל את חברתנו לראש סולם ההצלחות, וכיום אנו מובילים בתחום הייצור של דלתות כניסה מעוצבות. לכן, אנו מתגאים במוניטין ארוך שנים, שהפך את המותג שלנו לחלק מכל בניין, בית פרטי או מבנה יוקרה.

דלתות כניסה של אלידור - כשיופי, עמידות ועוצמה נפגשים

דלתות כניסה מעוצבות במגוון רחב של דרכים, אנו שמחים להוביל את התחום הזה בישראל.

כמפעל כחול לבן שחרט על דגלו את העקרונות של ייצור באיכות גבוהה, ללא פשרות, מחומרי הגלם הטובים ביותר, דלתות הכניסה שלנו מעטרות רבבות בתים פרטיים בישראל, שטחי משרד, מרכזים מסחריים ואף בתי־כנסת ומוסדות ציבור.

כיצד אנו מייצרים כל דלת כניסה?

הדלתות המיוצרות במפעלנו מתוכננות היטב עוד במחלקת הגרפיקה היסודית שלנו. בה, אנו יוצרים את הדגמים החדשים ביותר, בסיוע מעצבים בעלי דמיון ומעוף. שימוש לב למוצרים בעמוד הזה ותגלו שכל אחד מהם הוא יצירת אומנות בפני עצמה.

אנו יודעים כי לתהליך הייצור של הדלת יש תפקיד משמעותי בעמידותה לאורך השנים. לכן, כל אחת מדלתות הכניסה שלנו עוברת בכל אחת מהנקודות החשובות בפס הייצור. החל מתכנון יריעות הפלדה המרכיבות את חלקה החיצוני של הדלת ודרך תהליכי ליטוש וצביעה בטכנולוגיה מתקדמת. וכלה בעיבוד במחלקה המשלבת את הזגוגיות והסורגים המשולבים בחלק מהדלת.

כל אחת מהמחלקות הללו אצלנו מנוהלת על ידי עובדים המתמחים שנים רבות בייצור ותכנון של דלתות כניסה עוצמתיות ולכן, התוצר הסופי מגיע ברמת גימור גבוהה מאוד, וכל חלק בדלת משולב יחדיו במוצר המגיע ללקוחותינו המרוצים. 

לאחר שהדלת עוצבה אנו משלבים בה את הפרזול המתאים ביותר לעיצוב, על פי דרישת הלקוח. בדלתות העוצמתיות שלנו תוכלו למצוא גם מגוון רחב של מנגנוני נעילה בהתאם לרמת הבטיחות הדרושה. אנו משתמשים במותג העל מולטילוק, הקיים מעל ארבעה עשורים, כדי לוודא שכל דלת תגובה במערכות הנעילה הטובות ביותר.

כדי לוודא זאת, אנו מפעילים מחלקה מיוחדת שאחראית על בקרת האיכות. מחלקה זו בודקת את עמידות החומר, את שלמות המוצר ויכולת האיטום התרמו אקוסטי שלו. בנוסף, אנו בודקים כי הצבע על גבי הדלת אחיד ומתאים להזמנה של דלת זו. לא בכדי, מעצבי פנים, אדריכלים, מהנדסים וקבלנים משלבים את דלתות אלידור בתכנון המבנים שלהם.

מגוון רחב של דלתות כניסה - שיתאימו לכל בית

זכרו כי דלתות כניסה הן חלק חשוב מהבית שלכם ויש לבחור אותן בחוכמה. אתם רוצים לוודא שהן תואמות לשאר חלקי הבית, אבל חשוב גם לחשוב על העמידות והיכולת שלהן להשרות תחושה של ביטחון בבית. 

ישנם יתרונות רבים לבחירת דלתות כניסה יפות. הן יכולות ליצור סביבה מסבירת פנים עבור האורחים שלכם. בנוסף הן גם יכולות להעלות את ערך הבית, ולשוות מראה יוקרתי לחללי החוץ.

בוחרים נכון

ישנם סוגים רבים ושונים של דלתות כניסה זמינות היום בשוק. לכן, יכול להיות קשה לבחור מכולן דווקא את זו שתתאים באופן המיטבי לבית. הדרך הטובה ביותר למצוא התאמה מושלמת היא באמצעות הגדרה של הסגנון העיצובי של הבית, ובחירת סט הצבעים הנכון.

באלידור אנו מנסים ליצור מגוון רחב מאוד של דלתות, כדי שתוכלו להתאימן ככפפה ליד לכל בית. שימו לב לגמים השונים בעמוד ותוכלו לראות כי אין דלת אחת הדומה לשנייה. אנו מעצבים את הדלתות לפי סדרות שונות, כך שאתם יכולים לבחור את המאפיינים השונים של הדלת, לבחור בפרזול המתאים ובידיות שמשתלבות בעיצוב

הדלת מגיעה אליכם עם מסגרת פלדה מובנית שתוכננה בשיטה מיוחדת, עליה רשמנו גם פטנט. 

שילובי דלתות שונות

בעולם העיצוב של היום לפעמים דלת אחת לא מספיקה. אנו יוצרים עבורכם מערך של דלתות כפולות המתוכנן היטב בהתאם לגודל המסגרת הרצוי. בנוסף תוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של דלתות כנף וחצי המשלבות בתוכן חומרי גלם שונים. החל משילובים של פלדה וזכוכית ועד לחישורי אלומיניום היוצרים סורגים בצורות שונות.

הסורגים שלנו

כל אחת מדלתות אלידור המגיעה עם זגוגית מלובנת או שקופה, יכולה לשלב בתוכה גם את העוצמה הכפולה של סורגי מתכת מעוצבים, אנו מציעים מגוון רחב של צורות החל מעיצובים פשוטים ועד לעיצובים מורכבים המעניקים לדלת מראה מעוצב ומרהיב.

הסורגים מאפשרים להפוך עיצוב סולידי של דלת בכל צבע, ליצירת אומנות של ממש, המעניקה לחזית הבית נוכחות ייחודית. כל זאת, בהתאם לסגנון העיצוב הקלאסי או המודרני של הבית.

שירות לקוחות ברמה בלתי מתפשרת

אנו יודעים כי קיימת חשיבות עליונה במתן שירות לקוחות מקצועי ואדיב, הנותן מענה מהיר לכל שאלה או תהייה בנוגע לדלתות שלנו.

לאורך היום, מתקשרים אלינו קבלנים ואדריכלים שונים ומקבלים את הפרטים המלאים על דלת שרואים בקטלוג שלנו. כך, הם יכולים להתאים את הדלת הטובה ביותר ללקוחותיהם. אין זה משנה אם מדובר בבית פרטי, דירת יוקרה מפוארת, משרד או מתחם תעשייתי. אנו נוכל לסייע לכם למצוא את הדלת המתאימה ביותר לפתח המבוקש.

הציצו בדלתות הכניסה השונות בקטלוג, ותגלו עולם שלם של עיצוב שלא הכרתם. אנו נמצאים כאן עבורכם לסייע לבחור את הדלת המתאימה ביותר ולענות על כל שאלה.

Call Now Button דילוג לתוכן