מפעלי אלידור

חברת אלידור הינה יצרנית דלתות מעוצבות הגדולה בארץ, אלידור פורצת דרך בתחום והביאה למהפכה בעולם של הדלתות המעוצבות שהייתה מקובלת עד אז בארץ. המטרה הייתה לשדרג את דלת הפלדה הסטנדרטית לדלת כניסה מעוצבת מבלי לפגוע בביטחון המוצר, באיכותו ובאמינותו. הרעיון הבשיל לידי ביצוע מתוך הכרה כי דלתות כניסה הינם חלק בלתי נפרד מהתפיסה העיצובית של הבית.

הדרישה הגוברת בתחום העיצוב הצריכה את מחלקת הפיתוח בחברה לעצב מגוון רחב של דלתות כניסה. הפיתוח והרעיונות הבלתי פוסקים הובילו את חברת אלידור להיות החברה המובילה בתחום דלתות הכניסה המעוצבות. במחלקת הפיתוח צוות מקצועי אשר מפליא לפעול בכל הנוגע לפיתוח מוצרים חדשים ועיצוב דלתות כניסה. בנוסף לאנשי המקצוע בתחום הפיתוח חברת אלידור ערה לדרישות המיוחדות וליישום בקשותיו של הלקוח

ניתן לראות באופן ברור בעמודי הקטלוג את המגוון הרחב של דלתות הכניסה המעוצבות , שבו ניסה המעצב להשאיר מעט דמיון למעיין בו. כמו כן , ניתן לראות את הקו הקלאסי והברור שבו חברת אלידור נוקטת, הן מהבחינה השמרנית לעיצוב דוגמאות דלתות כניסה והן מהבחינה הויזואלית שבה רוצה המעצב לא לבלבל את הלקוח בדגמים אין סופיים. מאידך, כאמור ! ניתן להעלות רעיון או דרישה עבור דלתות מעוצבות ואנו במחלקת הפיתוח ניישם אותה הלכה למעשה ונייצר את הדלת על פי דרישת הלקוח בטכנולוגיה המתקדמת של חברתנו עם שמירה קפדנית על המפרט הטכני כפי שמצוין.

דלתות מעוצבות מסדרת יהלום

דלתות מעוצבות מסדרת יהלום

הדלתות בסדרת יהלום מחופות על גביי פלטפורמת הדלת בזכוכיות בשלל גוונים העוברות תהליך מיוחד לחיזוק הזכוכית ועמידותה בתנאי חוץ. בדלתות קו אפס ניתן להזמין (מהעוסק שממנו רכשת את הדלת) זכוכיות לחיפוי הקירות.

דלתות מעוצבות מסדרת מודרני

שיטת החיפוי בדלתות מודרני זהות לחיפוי הזכוכיות בסדרת יהלום. להבדיל מחיפוי הזכוכיות, דלתות מודרני מחופות בלוחות אלומיניום בעובי של 8 מ"מ עם צלעות חיזוק ומרווח פנימי המייצר אקוסטיקה כפולה בנוסף לאקוסטיקה של הדלת וחוזק לבסיס פלטפורמת הדלת. החיפוי מגיע בשלל גוונים רחב מתוך מניפות אלידור המונים כ- 70 סוגי גוונים לבחירה
דלתות מעוצבות
דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות מסדרת הייטק

שיטת החיפוי בדלתות הייטק מזכירות את שיטת החיפוי בדלתות יהלום, ההבדל בסוג החומר ובויזואליות. דלתות ההייטק מחופות בלוחות בשלל גוונים, צורות ושילוב דוגמאת סורגים (ראה/י דגם 1084 בקטלוג מהדורה 710) על פי דרישת סוג סורג וגוון.

היכולת של חברת אלידור לייצר דלתות כניסה מעוצבות שלא על פי הדוגמאות המצויות בענף הדלתות ובאתר האינטרנט אלא על פי דרישה מיוחדת ובעיצוב הלקוח מראה על האפשרויות הרבות והאין סופיות שחברתנו מסוגלת לייצר. בעיקרון חלק מהדוגמאות של דלתות כניסה המופיעות באינטרנט עוצבו על ידי לקוחותינו ואנו במחלקת הפיתוח שדרגנו את עיצובן.

בחברת אלידור תוכל לקבל ייעוץ חינם אשר יאפשר לך הלקוח לקבל את ההחלטה הסופית והטובה ביותר עבור דלת הכניסה אשר תתאים לצרכים שלך כלקוח , ולתקציב שהועדת לכך. לחברת אלידור רשת רחבה של עוסקים מורשים החל מהצפון הרחוק ועד לדימונה בדרום. הפריסה הארצית מאפשרת לתת לך הלקוח להינות משירות אישי הקרוב למקום מגורייך. נושא השירות הינו נר לרגלי חברת אלידור והוא חלק בלתי נפרד מהמוצר ורמתו מבחינה טכנית.
דלתות אלידור מיוצרות מחומרי הגלם האיכותיים ביותר הקיימים בענף. וכמו כן מערכות הנעילה בדלתות אלידור הינן מבית מולטי לוק והינם מהמתקדמות בעולם
בכניסה למפרט הטכני יש הסבר מפורט על תהליכי הייצור כשהדגש בעובי הפלדה ותהליך הצביעה האלקטרוסטטית שבו הדלת עוברת תהליך ליטוש ראשוני ועדין לצורך הכנתה לקליטת הצבע האבקתי, לאחר מכן הדלת עוברת לתא האיבוק שבו יורים את אבקת הצבע בשילוב יונים אלקטרונים המשמשים לקליטת האבקה בשטחי הפלדה. בסיום האיבוק הדלת עוברת לתנור ועוברת קלייה בכ-200 מעלות, חשוב לציין שכל חלק וחלק שהינו מחומר פלדה או אלומיניום עובר את אותו תהליך, כל התהליך מבוצע בתנאים סטריליים והוא קרוי "צביעה אלקטרוסטטית"

Call Now Button דילוג לתוכן