דלתות פלדה

דלתות פלדה משנות ה-80 ועד היום

הדרישה עבור דלתות פלדה החלה בשנות השמונים המוקדמות בעיקר עקב הביקוש הגובר לשמירה על ביטחון הבית. דלת הפלדה כללה בתוכה מערכת נעילה גיאומטרית בעלת 7 בריחי נעילה והצילינדר הראשון מסוג "גאמא" מבית "מולטי-לוק".בעשרים השנים האחרונות עברה דלת הפלדה הסטנדרטית שדרוגים רבים בתחום אשר תרמו לפופולאריות הגוברת שלהן.

חברת אלידור פרצה את תחום העיצוב והביאה למהפכה בדור החדש של דלתות פלדה. החשיבה הייתה לשנות את העיצוב הסטנדרטי שהיה קיים ויחד עם זאת לא לפגוע באיכות ובביטחון שהדלת מקנה ללקוח.השלב הרעיוני החל לרקום עור וגידים ובמהלך השנים האחרונות כאשר חברת אלידור פיתחה מבחר גדול ורחב של דלתות כניסה וזאת מבלי לשכוח שהדלת היא חלק בלתי נפרד מהעיצוב הכולל של הבית.הפיתוח הראשוני הביא איתו גל של דרישות לעיצובים רבים ושונים והדרישה הגוברת בתחום דלתות פלדה עוצבות הצריך מחברת אלידור הערכות מחדש.

דלתות פלדה בקטלוג

המעצב הגרפי בחברה פיתח מגוון רחב של עיצובים, שניתן לראות בקטלוגים 2010 ו2011. את דוגמאות המופיעות ניתן לשנות עפ"י טעמו ורצונו של הלקוח.מגוון רחב של דלתות פלדה המופיע בקטלוגים מהווה רק את קצה הקרחון של מספר הדגמים שהמעצב בחר להציג. ניתן יחד עם זאת לגלוש באתר של אלידור ולמצוא דלתות מעוצבות כאשר ניתן לפתוח חלון של כל דגם ודגם. 

דלתות פלדה

פעולה זאת מאפשרת לך הלקוח להמחיש כמעט באופן ברור ואמיתי את כוחן ועוצמתן של דלתות פלדה אשר בקטלוג.

דלתות פלדה שבקטלוג נבדלות באפיון שונה עם הרבה נתונים שמעבר לחזות הויזואלית.לחברה משווקים מורשים ברחבי הארץ אשר יגיעו אליכם ללא התחייבות וללא תשלום על מנת להסביר ולהמחיש לכם באופן ברור עם דוגמאות של גוונים על דלתות פלדה נבחרות. המטרה שחברת אלידור שמה לעצמה היא לרצות את הלקוח ולהתאים לכם את המוצר לאופי הבית ולתקציב.

בחירת דלתות פלדה באמצעות הדמיה ללקוח

לחברה מרכז לוגיסטי מקצועי ומיומן העובד על פי נהלים ברורים עם כוח אדם מתאים שמטפל בכל הזמנה והזמנה מרגע כניסתה ועד לשלב הגימור. המשווקים המורשים נותנים את היחס האישי לכל לקוח ולקוח.מחלקת הגרפיקה של החברה מעורבת בין יתר פעולותיה בתהליך הדמיית דלתות מעוצבות מפלדה ללקוח, וזאת על מנת להפוך את הדמיון למציאות. אתם הלקוחות תוכלו לחוש כמעט באופן ברור מה בחרתם וכיצד תהיה התוצאה הסופית. רעיון ההדמייה של דלתות פלדה תאפשר לך הלקוח להיות שלם עם החלטתך.

Call Now Button דילוג לתוכן