ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

פתח תפריט
עולם הדלתות
עולם הדלתות
דלתות יוקרתיות

רבים מאיתנו מעוניינים ליצור את הרושם העיצובי של ביתנו עוד לפני שנכנסים אליו, ישנה חשיבות בבחירת עיצוב הדלת.

דלתות יוקרתיות

 דלתות הכניסה לבתינו בעלות ערך חשיבות רב. לרוב הן מותאמות לעיצוב הכולל של החלל הפנימי בביתנו. רבים מאיתנו מעוניינים ליצור את הרושם העיצובי של ביתנו עוד לפני שנכנסים אליו. לכן, ישנה חשיבות רבה ודומיננטית בבחירת עיצוב הדלת. כמו כן, כולנו לא מסכימים להתפשר על איכות הדלת ועל הפונקציונאליות שלה. כיום ישנו ביקוש רב לדלתות יוקרתיות אשר מעוצבות על פי דרישת הלקוח ובהתאם לעיצוב הכולל של ביתנו. כמו כן, דלתות אלו יקרות מדלתות "רגילות" הקיימות בשוק מאחר והן מעוצבות בהתאמה אישית והן עשויות מחומרים משובחים ועמידים.

 

 

דלתות יוקרתיות בהתאמה אישית

דלתות יוקרתיות אינן מתאימות רק כדלתות כניסה. אצלנו ב"אלידור" ניתן להכין דלתות גם לחדרים פנימיים בבית, למשרדים, לחברות ועוד, בשלל גדלים ועיצובים. לדלתות חשיבות רבה בהזמנת המבקר פנימה לתוך הבית או המשרד. עם זאת, ישנה חשיבות לשמור על שפה עיצובית כוללת של החלל הפנימי והחלל החיצוני שמעבר לדלת. לכן, רבים כיום מבינים את החשיבות שברכישת דלתות יוקרתיות גם לחלל הפנימי. בבואנו לבחור דלת יוקרתית אנו נבחן לא רק את עיצוב הדלת עצמו אלא גם את האלמנטים אשר נלווים לדלת כמו המשקופים והידיות שבדלת.

 

 

דלתות יוקרתיות באלידור

אצלנו ב"אלידור" תוכלו למצוא מגוון חומרים מהם ניתן לבחור את הדלת אותה תרצו. ישנן דלתות העשויות מעץ מעובד אשר משרות אווירה של חמימות וביתיות. כמו כן,

ישנן דלתות מעוצבות העשויות מברזל ומעבירות אופי הייטקיסטי גבוה. בחירת החומר לדלת הינה משמעותית מאוד שכן יש להתאים את החומר לשאר עיצוב הפנים הקיים וגם מאחר וכל חומר מעביר רגשות אחרים לאלו אשר מבקרים אותנו. חומרים נוספים מהם ניתן לרכוש דלתות יוקרתיות הם זכוכית ואלומיניום.

 

דלתות יוקרתיות משלבות הן את הפן העיצובי והן את הפן הפונקציונאלי ברמה הגבוהה ביותר. התייעצו עמנו ב"אלידור", אנו נוכל להכין את הדלת אשר תואמת את דרישותיכם, כמו כן תקבלו שירות אדיב ושירותי ייעוץ מקצועיים.

 

 

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' בעלי מלאכה 4, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים