ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

פתח תפריט
עולם הדלתות
עולם הדלתות
בחירת דלתות כניסה איכותיות

בחירת דלתות כניסה איכותיות צריכה להילקח בהתאם לסטנדרטיים בינלאומיים

בחירת דלתות כניסה איכותיות

 

כאשר בוחרים דלתות לבית, למשרד או לכל מטרה אחרת, חשוב לוודא כי בוחרים בדלתות כניסה איכותיות, אשר תהווה את השילוב הנכון של הקניית בטחון מלא ליושבי הבית וגם אלמנט עיצובי לכל דבר.

 

הדגש על דלתות כניסה גדל מאוד בשנים האחרונות וניתן להתייחס אליהן כאל פתיח לכל הבית ואולי גם כאל הפריט החשוב ביותר שקיים במבנה. כלומר, הן מקנות ומשרות אווירה נעימה על חלל הכניסה ומהוות מעין הקדמה לשאר העיצוב בבית.

 

אופציות לבחירת דלתות כניסה מעוצבות

 

כאשר בוחרים דלתות כניסה מעוצבות חשוב לדעת כי קיימות שתי אופציות, הראשונה היא לבחור מתוך מגוון גדול של הקולקציה אשר קיימת בחברה על פי קטלוגים ודוגמאות באולמות התצוגה, והאופציה השנייה היא להזמין על פי טעם אישי מנגר, וכך לבחור את הדלת המושלמת עבורכם. האופציה הזאת מתאימה לאנשים שאין להם מבנים סטנדרטיים בעלי פתחים בגדלים אשר דורשים הערכות מיוחדת, וכך ניתן להתאים לפי מידות מדויקות של גודל הפתחים הקיימים.

 

לכל סוג בית יש את סוג דלת הכניסה המתאימה לו, וכך גם כל סוג מבנה באם מדובר בבית פרטי, מקום מסחרי או ציבורי, לרבות בתי כנסת.

 

 

סטנדרטיים בינלאומיים של דלתות כניסה

 

חשוב להבין את תפקידן המשמעותי של הדלתות כניסה, וכך לבדוק כי נעשית הבחירה הנכונה לכל הדעות. איכות היא לא מילה גסה כאשר מדובר בביטחון של דיירי הבית, הדלת צריכה לשמור, להגן ולתת את ההפרדה המשמעותית בין פנים הבית לחוץ. ההגנה צריכה להיות גם מפני פורצים וגם מפני פולשים אחרים כמו ציפורים, חרקים ושלל החיות. בנוסף, ההחלטה להחליף לדלת היא החלטה גדולה ורצינית ונעשית אחת לתקופה ארוכה ולכן צריכות להחזיק מעמד חזקות ואיתנות לשנים ארוכות מול נזקי הסביבה ומזיקים שונים.

 

לכל תקופה יש את האלמנטים שמאפיינים אותה והם משתנים מפעם לפעם על פי מקורות השראה שונים וצבעוניות טרנדית. צריך להבין כי מדובר באפנה של ממש, כפי שאנו מתייחסים לפרטי לבוש או סגנונות עיצוב שונים, כך גם המצב בדלתות כניסה.

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' בעלי מלאכה 4, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים