דלת כניסה מחיר

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
דלת כניסה מחיר

אם חיפשתם את העלות של דלתות כניסה, אתם נמצאים במקום הנכון. חשוב לזכור כי לדלת ישנם שני שימושים עיקריים: בטיחות ואסתטיקה. לכן, לפני שמחליטים מה המחיר שרוצים להשקיע בדלת כדאי לבחון את האפשרויות השונות שעומדות לרשותכם.

העלות – תלויה בסוג הדלת

חשוב להבין כי חיפוש דלת כניסה מחיר לא יעניק לכם תשובה סופית. זאת משום שהעלות תלויה במאפיינים של כל דלת. המחיר יכול להגיע לאלפי שקלים לדלת יוקרתית מעוצבת מחומרי גלם איכותיים. נסקור בקצרה כמה מהפרמטרים המשפיעים על המחיר.

דלת כניסה מחיר – עץ או מתכת?

עד היום רבים שקלו אם כדאי להם לבחור דלת מעץ או דלת ממתכת. פעם, לא היו הרבה עיצובים שהיה ניתן לבחור מביניהם בדלתות המתכת, ולכן בבית פרטיים היו משלבים דלתות עץ. כיום, דלתות המתכת מעוצבות אפילו יפה יותר מדלתות העץ. הן מעניקות ביטחון רב ומתאפיינות בעמידות גבוהה. המחיר של דלתות אלה אינו גבוה מאד ביחס לדלתות העץ. לכן אם חיפשתם דלת כניסה מחיר תשמחו לדעת כי העלות תשתלם לכם גם בטווח הרחוק. לא תצטרכו לקנות דלת חדשה בעשורים הקרובים.

עם סורגים או בלי

אפשרות נוספת המאפשרת לשדרג את הדלת, ועולה מעט יותר, היא הוספה של סורגים. כך, כל פתח בבית מאובטח באופן המיטבי. לדוגמה אתם יכולים ליהנות מחלקים שקופים כמו זכוכית על גבי הדלת, המוסיפים לה מראה יחודי. הסורג יגן עליכם בכל מקרה.

דלת כניסה מחיר דלת כנף וחצי

נושא נוסף שכדאי לקחת בחשבון הוא פתח הדלת שלכם. בבתים רבים יש מקום להשאיר פתח רחב ידיים שמאפשר להתקין דלת עם כנף וחצי. הכוונה לעוד חלק בגודל של חצי מהדלת הקיימת המותקן לידה. הוא מעניק תחושה של דלת רחבה ויוקרתית. אפשר לבחור עיצוב זהה לדלת עצמה או עיצוב שונה המתכתב עם הלוק של הדלת. הוספת חצי כנף אפשרית כאשר יש פתח מספיק גדול, כמשפצים את הבית או כאשר בונים אותו לראשונה.

לסיכום, אם אתם בוחנים את האפשרות של קניית דלת חדשה, כדי כמובן לבחור בחומרים עמידים כמו מתכת. האפשרויות מרובות וכל אחד יכול לבחור את הדלת המתאימה למרחב הביתי שלו.

or
or
עריכה וכתיבה של תוכן באתר אלידור, מעל 20 שנות ניסיון בתחום כתיבת מאמרי תוכן לאתרים מובילים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דלתות אלידור

חברת אלידור יצרנית דלתות כניסה מעוצבות הגדולה בארץ , פרצה דרך בתחום והביאה למהפכה בעולם של דלתות מעוצבות שהייתה מקובלת עד אז בארץ.

טיפים

עקבו אחרינו

Call Now Button דילוג לתוכן