ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

פתח תפריט
עולם הדלתות
עולם הדלתות
דלתות פנים מעוצבות

דלתות פנים מוגדרות כפריט חובה אשר משפיע על סגנון עיצוב הפנים של כל בית

דלתות פנים מעוצבות

בעשור האחרון המודעות בכל הקשור אל תחום עיצוב הפנים של הבית, עלתה פלאים ובהתאם לכך, היצע הסגנונות וחומרי הגלם מהם מיוצרות דלתות פנים גדל גם הוא. כל צרכן מעוניין שביתו יהיה מסוגנן בצורה מיוחדת המתאימה לצרכיו הפונקציונאליים ואופיו הסגנוני. מאמר זה יגולל בפני קהל צרכני הדלתות נקודות חשובות אשר יהוו כלי עזר לבחירה מושכלת של דלתות פנים מעוצבות.

 

עבודת הכנה מקדימה

דלתות פנים מוגדרות כפריט חובה אשר משפיע על סגנון עיצוב הפנים של כל בית, ולכן בחירת דלתות אלו צריכה להיעשות לאחר עבודת הכנה מקדימה שתוצאתה תהיה התאמה סגנונית מושלמת ליתר העיצוב השלט בבית או במשרד. טרם ביצוע הרכישה של הדלתות מומלץ לבצע את הדברים הבאים:

  • תקציב- קבלת החלטה באשר לתקציב אותו מייעדים לרכישת הדלתות.
  • מידות- ביצוע מדידה של הפתחים והחללים בהם אמורים להציב את הדלתות.
  • סגנון- הגדרה של סגנון העיצוב השלט בבית (תקופה, צבעים, אווירה, שאר הדלתות בבית), ובהתאם לכך החלטה על סגנון דלתות הפנים הרצוי.

אפשרויות הרכישה של דלתות

בחירת דלתות פנים מעוצבות יכולה להתבצע על ידי בחירת דלתות מקטלוג אינטרנטי המציג שלל דלתות מעוצבות במגוון סגנונות, מאולמות התצוגה של חנויות המשווקות דלתות של יצרניות שונות וכן ניתן להזמין דלתות פנים המעוצבות בהתאמה אישית לדרישת הלקוח.

ההמלצה היא לבחון את ההיצע הקיים טרם קבלת ההחלטה על להזמנת דלתות פנים מעוצבות בהתאמה אישית. כפי שציינו בפסקה הקודמת, היצע הדלתות הינו עשיר.

 

בחירת דלתות פנים מעוצבות

דלתות פנים מעוצבות הן דלתות אשר אמורות לשוות ליתר הבית מראה מרשים ומיוחד.
מלבד המראה, חשוב לקחת בחשבון קריטריונים נוספים חשובים בעת בחירת דלת מעוצבת :

  • פונקציונאליות- יש לוודא האם נוח לפתוח ולסגור את הדלת בחלל בו מתכננים להתקין אותה.
  • חומרי הגלם ועמידות לאורך זמן- יש לברר מהו חומר הגלם בו משתמשים לבניית דלת הפנים והאם מדובר בחומר גלם איכותי אשר יגלה עמידות לאורך זמן. אמנם העלות של דלתות העשויות מחומרי גלם איכותיים תהיה גבוהה יותר מאשר דלתות מעוצבות העשויות מחומרי גלם פשוטים, אך לטווח הארוך, הוצאה זו משתלמת. נכון להיום, ניתן לרכוש דלתות מעוצבות העשויות מחומר פלדה, סוגים שונים של עץ ודלתות בשילובים שונים (כמו למשל שילוב של זכוכית).
  • בידוד- וודאו כי הדלת מבודדת חום וקור ורעשים מהחוץ.

לסיכום, דלתות פנים מעוצבות יכולות לשנות את מראהו הפנימי של הבית מקצה לקצה. בחירה נכונה של דלת פנים מעוצבת תשדרג את הבית שלכם ותוסיף לו יופי והדר.

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' יוסף לוי 46, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים