פרזולים ומערכות נעילה

מערכות נעילה מבית מולטילוק
בכל מבנה אליו תגיעו, תתקלו בדלת מסוגננת בהתאם להעדפת בעל המבנה. בחלק מהדירות תפגשו לראשונה (עוד לפני שנכנסתם פנימה) דלת יוקרתית בעלת ידית ופרזול מהודרים, דלתות אחרות יהיו מסורתיות או עדתיות, דלתות סטנדרטיות ועוד. במהלך ייצור כל דלת, שמה החברה דגש על הפרזול ודואגת להתאים אותו הן לעיצוב והן לאיכות וכמובן לדרישת הלקוח

פרזול, עיצוב והקשר בין השניים

פרזול מוסיף רבות לעיצוב הדלת אותה תבחרו לרכוש בשלב זה או אחר בחייכם. בעידן הנוכחי בו הדרישה לייחודיות הולכת וגוברת, מגוון סגנונות העיצוב גם בתחום הפרזול הוא רב לאין שיעור וכל אחד או אחת מכם, יכולים למצוא את מבוקשם מבלי להסתובב הלוך ושוב בין החנויות השונות ברחבי הארץ. לפרזול משמעות רבה בעיצוב וסגנון הדלת. ניתן לומר כי ככל שתהיה הדלת מעוצבת ומרשימה, אם לא יותאם לה פרזול בהתאם חלק מקסמה יאבד ואתם תאלצו להסתפק בדלת ברמת גימור סטנדרטית מבחינת העיצוב ולא כמו שתכננתם מההתחלה וציפיתם לראות לאחר ההתקנה. שימו לב שאתם בוחרים פרזול מתאים לדלת, אך גם שיתאים לסגנון העיצוב של המבנה בכללותו, משום שדלת פעמים רבות (אם לא תמיד) מרמזת על הבאות.

פרזול, איכות והקשר בין השניים

כשאנחנו רוכשים דלתות מבית אלידור למבנה שלנו, (בין אם זהו ביתנו או המשרד אותו אנו מנהלים) חשוב לשים דגש על מערכת הפרזול וגווני הפרזול המוסיפים את הטאצ' האחרון בדלת.

נהוג לדון רבות בעיצוב, אך אל לנו לשכוח כי דלתות פלדה משמשות גם לביטחון ועלינו לשים דגש על כך לשם ביטחוננו האישי ובטחון ילדינו ומשפחתנו. ידיות שהן חלק אינטגראלי מהפרזול, שולטות על מנגנון סגירת ופתיחת הדלת ועל כן עליהן להיות איכותיות, כמו גם מנגנון הנעילה ואיטום הדלת, אשר מונע חדירת רוחות דרך החריצים ועוד.
ברכישת דלתות אלידור נמנעת מיכם הבחירה לאיכות הפרזול, מערכות הנעילה, הגומיות וכיוב" כל המוצרים שצויינו הינם האיכותיים ביותר בענף דלתות הכניסה ללא פשרות. הסטנדרטים הגבוהים להם נדרשת חברת אלידור הם נר לרגליה

פרזול והקשר לביטחון

נהוג לדון רבות בעיצוב, אך אל לנו לשכוח כי דלתות פלדה משמשות גם לביטחון ועלינו לשים דגש על כך לשם ביטחוננו האישי ובטחון ילדינו ומשפחתנו. ידיות שהן חלק אינטגראלי מהפרזול, שולטות על מנגנון סגירת ופתיחת הדלת ועל כן עליהן להיות איכותיות, כמו גם מנגנון הנעילה ואיטום הדלת, אשר מונע חדירת רוחות דרך החריצים ועוד.

ככל שתשקיעו יותר בפרזול, תחושו ביטחון גדול יותר בביתכם ותוכלו לישון בשקט מבלי לחשוש שמא זר חודר אל החלל הפרטי שלכם.

יעוץ והכוונה

לחברת אלידור יועצים טכנים מנוסים המלוים את הלקוח מתהליך הבניה ועד לסיום.

Call Now Button דילוג לתוכן