מציאון

הגמישות לדרישות הלקוח וההקפדה על איכות המוצר והפרטים הקטנים בכל מחלקה ומחלקה במפעל אלידור הוביל את חברת אלידור המייצרת דלתות מעוצבות לראש סולם ההצלחות, וכיום חברת אלידור מובילה בתחום ייצור דלתות כניסה מעוצבות. דלתות שיוצרו וסיימו את תהליך הייצור וזוהו במחלקת התוצ"ג (תוצרת גמורה) כדלתות עם טעות במידות עוברות למחלקת מציאון ונמכרות במחיר סימלי. בדרך כלל דלתות המציאון מתאימות ללקוח בשלבי בניה, כשיש באפשרות הלקוח לבנות את הפתח על פי מידות הדלת שבחר מהמציאון.

דלתות מציאון נמכרות ללקוח AS-IS עם משקוף בניה מגולוון על פי תקנון החברה. בעמוד זה תוכלו לצפות ולהתרשם מדלתות מעוצבות בדגמים שונים ובשלל גוונים. כל הדלתות המוצגות הן איכותיות עם מערכות נעילה מולטי לוק וברמת גימור גבוהה.

רכישת דלת מציאון מותנה בתקנון החברה ט.ל.ח

  • 50% הנחה מהמחירון
  • כולל משקוף בנייה 130 מגולוון
  • לא כולל הובלה והתקנה
  • לא כולל ידית אמנויות ומנגנון חשמלי
  • (התמונות להמחשה בלבד)
  • ט.ל.ח

בעמוד תוכלו למצוא דלתות כניסה במבצע, עם מגוון רחב של עיצובים המתאים לסטייל היחודי של כל בית. דלתות הכניסה שלכם משנות מקצה לקצה הן את מראה הבית בחלקו החיצוני והן את הכניסה לבית. דלת חדשה מעניקה תחושה של עיצוב מהוקצע ומתוכנן היטב.

דלתות כניסה מעוצבות במבצע – מגוון רחב של אפשרויות

הביטו בקטלוג המקוון שלנו וגלו את כל האפשרויות העומדות לרשותכם. כמו: דלתות עם סורג המשרה תחושה של ביטחון בלי להתפשר על העיצוב. דלתות עם עיצובים מיוחדים בזכוכית שמעניקות לבית מראה יוקרתי, וכן דלתות בגוונים טבעיים.

בבתים פרטיים, נהוג להתקין שתי דלתות. אחת לכניסה הראשית של הבית והשנייה לכניסה האחורית. אנו משווקים דלתות שמתאימות לכל אחד מכיווני הבית.

דלתות כניסה [לא] מתצוגה – מכירה לאדריכלים ולקבלנים

את דלתות הכניסה של אלידור לא צריך להציג. החברה הפכה למותג שנתקשר עם איכות ושירות. אנו משווקים דלתות כניסה במבצע גם לקבלנים ולאדריכלים המעוניינים לשלב בעיצוב הארכיטקטוני דלת מיוחדת במידה באיכות גבוהה ובגימור ברמת בלתי מתפשרת.

אנו מעניקים לכל לקוח שירות לקוחות אישי כדי לעזור לבחור את הדלת שמתאימה יותר מכל לעיצוב. במידת הצורך, אפשר גם להתאים את הדלת למשקופים בגודל לא סטנדרטי או לייצר עיצוב חדשני ומיוחד במינו.

קולקציות עדכניות

ממש כמו בתחום האופנה, גם בתחום הדלתות ישנה אופנה המתחדשת מדי שנה. לכן, אנו לא נשארים מאחור ומעדכנים את העיצובים שלנו בהתאם לאופנה הנהוגה כיום באדריכלות.

תוכלו למצוא אצלנו עיצובים קלאסיים, עיצובי וינטאז' וכמובן גם עיצובים מודרניים שמתאימים לכל חלל ככפפה ליד. דלתות הכניסה הללו יזכו לכל כך הרבה מחמאות כאשר הדייר יקבל את המפתח ויכנס בפעם הראשונה לנכס לאחר בנייה או שיפוץ.

קשת צבעים מגוונת

אנו יודעים כי הצבע הוא זה שמעניק לבית את הייחוד שלו. לכן, אם אתם צובעים את חזית הבית בגוונים מיוחדים, ייתכן ותרצו גם דלת תואמת לקשת הצבעים הזו. הדלתות שלנו מגיעות הן בגוונים סולידיים והן בקשת צבעים מגוונת, כפי שניתן לראות באתר.

חומרי גלם

אנו בוחרים בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ולכן לצבע הדלת המקורי עמידות גבוהה. במיוחד לאור העובדה שמדובר בדלת חוץ שצריכה להתמודד עם פגעי מזג האוויר, שינוי הטמפרטורה ואפילו פיח שמגיע מהכביש. קל מאד לנקות את הדלת ולהשיבה למצב חדש בכל פעם.

Call Now Button דילוג לתוכן