ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

פתח תפריט
דלתות מעוצבות
דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות מסדרת חלונות

דלתות מעוצבות מסדרת חלונות-חלון ראווה לביתכם

לחברת אלידור מערכת משומנת ומסועפת בכל הנוגע לייצור דלתות מעוצבות מסדרת חלונות. מאות סוגי סורגים המהווים שינוי ויזואלי לכל דלת ודלת מאפשר זווית ראיה משתנה על פי דרישת הלקוח. המומחיות של חברת אלידור בייצור דלתות כניסה מעוצבות בייחודיות ובאפשרות לבצע בשיטת הלייזר כל סורג וכל דוגמא העולה על דעתו של הלקוח עם מגוון רחב של צבעים וגוונים.

 

נקודת החולשה של כל חלון מתבטאת בביטחון נגד פריצה, וכאן שמה לעצמה חברת אלידור דגש על הבטיחות. פיתוח של הפרופילים מאלומיניום שלתוכם מושתל החלון עשויים ממערכת שלמה של חיבורים היוצרים מערך הגנה ובטחון ויחד עם זאת שלמות מבנית של הפרופיל מהצד הפנימי בשיטת הקליק היוצר מראה נקי ללא ברגים וחיבורים.

 

דלת המעוצבת מסדרת חלונות עוברת תהליך צביעה בשיטה המתקדמת בעולם הנקראת צביעה אלקטרוסטאטית. טכנולוגיית הצביעה בשיטה זו מאפשרת לדלת עמידות בפני תנאי אקלים קשים. כל חלק בדלת ניצבע באופן עצמאי. שיטה זו מאפשרת חיבורים יפים ונקיים בין הפרופילים לגוף הדלת.

דלתות מעוצבות מסדרת חלונות-התאמה לדרישות הצרכן

דלתות כניסה מעוצבות מסדרת חלונות מושפעות מדרישת הלקוח ,רמת הביטחון, גוון הדלת והיכולת הכספית. לחברה אין סוף אפשרויות ליצירת החלונות וגם לפי הזמנה מיוחדת של הלקוח.

 

הקשר בין הלקוח לחברת אלידור לא מסתכם ברכישת הדלת בלבד. לחברת אלידור חשוב לדעת מה הלקוח מרגיש לאחר התקנת הדלת. השירות והיחס הם חלק מכללי הברזל של החברה. מאז הקמתה של חברת אלידור נעשים שינויים באופן קבוע בכל מערכות הלוגיסטיקה של החברה ומתאימים את עצמנו לאופי התקופה עקב הדרישה הגוברת בתחום דלתות כניסה בכלל ודלתות בשילוב חלונות אלומיניום בכלל.

 

השימוש בטכנולוגיות המתקדמות בעולם יוצרות מספר גדול ועצום של אפשרויות עיצוב לפי בחירתו ורצונו של הלקוח. בשיטת הלייזר ניתן כמעט לאפשר כל פנטזיה העולה בראשו של הלקוח ולממש אותה. הרעיון לקחת את דלת הכניסה הסטנדרטית שהייתה מקובלת בארץ ולעצב אותה במגוון עצום של אפשרויות נותן מענה לדרישה הגוברת בתחום עיצוב הבית.לשירותך ייעוץ חינם ע"י אחד ממוקדי המשווקים בארץ.

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' בעלי מלאכה 4, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים