ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

פתח תפריט
דלתות מעוצבות
דלתות מעוצבות

דלתות כניסה לבתי כנסת

דלתות כניסה לבתי כנסת-יופי ברוח המסורת

חברת אלידור הוקמה בשנת 2005 עם אנשי מקצוע מנוסים בעלי וותק של כשלושים שנה בתחום דלתות כניסה. הניסיון הרב הציב תוך תקופה קצרה את חברת אלידור בראש הפירמידה בעיצוב ויצור דלתות כניסה מעוצבות ובפרט דלתות כניסה לבתי כנסת ולהיכלי הקודש.

 

לחברת אלידור מערך פיתוח בטכנולוגיה מהמובילות בעולם בתחום העיצוב כשבראשה אנשי מפתח השוקדים בפיתוח ועיצוב דלתות מעוצבות.בשנים האחרונות גדלה הדרישה בתחום העיצוב גם בבתי כנסת עבור דלתות מעוצבות עם שמירה קפדנית על הביטחון. החברה שידרגה את דלת הכניסה הסטנדרטית שהייתה מקובלת עד אז בארץ ופרצה דרך לשינוי בעוצמות אדירות בתחום העיצוב.

 

חברת אלידור מייצרת לשוק הפרטי בכלל ולבתי הכנסת בפרט. בקטלוג 2011 ניתן לראות את האפשרויות הקשורות לבתי כנסת ולהיכלי הקודש כשבתוכם יש סורגים המזכירים לנו את עשרת הדיברות, סורגים בצורת מגן דוד וכן אריחים מיוחדים של שניים עשר השבטים.כל המוצרים שהוזכרו לעיל בשילוב צביעה מיוחדת בגווני הנחושת בנוסף לאפקטים מקנים לדלת הכניסה ולמתבונן בה קשר למורשת היהודית ולבתי כנסת.

 

לחברה אין ספור אפשרויות בעיצוב וחיתוך הפלדה בלייזר וכל רעיון שעולה למחלקת הפיתוח מיושם במחלקת הגרפיקה להמחשה ואישור סופי של הלקוח.המשווקים המורשים ברחבי הארץ יתנו לך הלקוח מענה אישי וייעוץ מקצועי ללא תשלום ויאפשרו לך לקבל כיד הדמיון את ההחלטה איך וכיצד לבצע את העיצוב המיוחד לבית הכנסת.

 

דלתות כניסה לבתי כנסת-כל האפשרויות

בעמוד 30 בקטלוג 2011 ניתן לראות את הצילומים העיקריים מהעבודות של חברת אלידור שבתוכם משולבים הדלתות עם עשרת הדיברות בשילוב זכוכית תחתונה עם חנוכייה ובצידי הדלתות שילוב של אריחים מהודרים של 12 השבטים. במקביל ניתן לראות את הכניסה הראשית בשילוב דלתות כניסה קבועות בצדדים ודו כנפית במרכז הפתח היוצר מראה מהודר ועוצמתי לכניסה הראשית לבית הכנסת.

יחידת הפיתוח פתוחה להצעות ורעיונות בתחום יהדות ובתי כנסת כיד הדמיון. אנו כאן נעשה הכל שלתוצאה הסופית תהיה המתאימה ביותר עבור בתי התפילה המקומיים שלכם.

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' יוסף לוי 46, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים