אזור דרום הארץ הוא אחד מהחמים ביותר בישראל, ורובו בעל אקלים מדברי. לכן, הוא יוצר תנאים מיוחדים בכל הקשור לתכנון ובניית הבית. בשל תנאי הטמפרטורה הייחודיים בו, שיכולים להגיע בימי החורף בלילה לטמפרטורות נמוכות במיוחד וביום לתנאי שרב, יש להשתמש בחומרים עמידים. הדבר נכון הן לחזית הבית והן לדלתות הכניסה. צרו עימנו קשר כדי להתייעץ בבחירת דלתות כאלה. במאמר זה נציין את המאפיינים הייחודיים של דלתות כניסה בדרום.

בתים פרטיים רבים

ביישובי הדרום אפשר למצוא לא מעט בתים פרטיים המעוצבים בסגנון קלאסי או מודרני. דלתות הכניסה שלהן הן רחבות במיוחד, ולרב יהיו עשויות מחומרים עמידים, בשל הסיבות שציינו לעיל.
אפשר לראות בתים עם דלתות בעלות עיצוב אומנותי ייחודי. כזה שמשלב ריקוע מתכת או הטבעה על זכוכית חלבית. ניתן גם להוסיף ידיות לדלתות המעוצבות בצורה יחודית.

מה לגבי הצבע? תכנון דלתות כניסה בדרום על ידי מעצבי הבית בדרך כלל יותאם לערכת הצבעים של הבית. חלק מהמעצבים יעדיפו להשתמש בצבעים סולידיים כמו לבן, שחור או אפור. אחרים בגוונים חמים יותר כמו אדום או חום, ויש דלתות בצבעים קרים המתאימים לבתים עם חזית אפורה, כחולה או תכולה.

דלתות כניסה בדרום – צריכות להיות בטוחות מאוד

מאפיין חשוב נוסף של דלתות לבתים פרטיים ביישובי הדרום הוא הבטיחות הרבה שנדרשת למבנה. היות ואזור הדרום סובל מפריצות באופן תדיר, בעלי הבתים מעדיפים לאבטח את הבית באמצעות דלת עבה, חזקה ויציבה. אם משולבות בדלתות הכניסה גם זגוגיות, יש בעלי בתים שמוסיפים סורגים על הדלת.

הסורגים הללו יכולים להופיע בעיצובים שונים. החל מהמוטות המוכרים לנו מהחלונות וכלה בצורות גאומטריות המשמשות כאלמנט חזותי. למעשה, אם תראו דלת כזו אתם עשויים שלא לדעת כי מדובר למעשה בסורגים.

פרזול עוצמתי

עוד מאפיין חשוב שיש כאשר מתקינים דלתות כניסה בדרום הוא עוצמת הפרזול שבדלת. הן הצירים שמחברים אותה למשקוף והן החלקים המתכתיים הפנימיים צריכים לעמוד בפני הטמפרטורות הקיצוניות.
בנוסף, בשל שיקולי בטיחות ואסתטיקה, נהוג להוסיף לדלתות אלה גם ידיות גדולות ומערכת מנעולים מקצועית. כזו, שפורצים יחושו מאותגרים מאוד בעטיה. לכן, הם יוותרו על פריצה לבית, ויעדיפו לבדוק אם לשכן יש דלת שקל יותר לפתוח.

דלתות לבתי כנסת ומשרדים בדרום

לצד הדלתות לבתים בדרום, יש הרוכשים גם דלתות חדשות ועוצמתיות למשרד או בית־הכנסת הקרוב. כל אחת מהדלתות הללו כוללת עיצוב ייחודי שמתאים ליעוד של הדלת.
למשל, אפשר לרכוש שתי דלתות עם כנף וחצי, המאפשרות להכניס ציוד גדול וכבד למבנה.

בידוד הדלת

מאפיין נוסף של הדלתות הללו הוא שכבות הבידוד הנמצאות בה. יש לזכור כי לא מדובר רק בלוחות מתכתיים כבדים שמונעים מאנשים לא מורשים להיכנס. אלא, הדלתות צריכות להיות חלק מהבידוד הכללי בפני רעש וטמפרטורה, כדי לחסוך ככל הניתן בעלויות החשמל בעת חימום או קירור הבית.
לסיכום, אם אתם מחפשים דלתות כניסה בדרום עם עמידות גבוהה לתנאי טמפרטורה – כדאי לבדוק את הדלתות בקטלוג שלנו באתר.

Call Now Button דילוג לתוכן