יש כאלה שחושבים ששיפוץ מאסיבי הוא חובה כדי להתחיל ליהנות מבית מעוצב. אבל כיום, אין צורך לשפץ או לעבור למקום חדש כדי להחזיר את התחושה הזו. אפשר להחליף את הדלת בלבד ולגלות איך ביום אחד הבית נראה טוב גם מבפנים וגם מבחוץ. לא אחת, בעלי בתים גילו כי שינוי דלת כניסה במרכז הוא כל מה שהיו זקוקים לו. במאמר זה נרחיב על האפשרויות השונות שלכם.

מדוע דלת הכניסה כה חשובה?

הדלת החיצונית לבית היא הדבר הראשון שרואים כשמתקרבים לבניין. היא צריכה להיות אטרקטיבית, מעוצבת היטב ופונקציונלית. יש אומרים כי – הדלת החיצונית היא לא רק דלת לאפשר לאנשים להיכנס ולצאת מהבית שלכם – היא גם כניסה לאורח החיים שלכם.
השילוב הזה, בין העיצוב המהוקצע ליכולת להגן על הבית הוביל ליצירה של מגוון עיצובים בפלדה, כפי שאפשר לראות באתר שלנו.

מגוון רחב של צבעים

כיום, אפשר לרכוש דלתות בכל צבעי הקשת. אם אתם מחפשים דלת כניסה במרכז תגלו את המגוון הרחב בו הן מוצעות. הסוג והצבע של הדלת החיצונית שלך תלויים בעיצוב הבית ובחלק החיצוני שלו.

הצבעים הפופולריים ביותר לדלתות חוץ הם לבן, שחור, חום ואפילו צבעים נועזים כמו כחול, ירוק ואדום. הצבעים הסולידיים הם גוונים ניטרליים המשלימים עיצובים רבים של הבית ויאפשרו לכם להיפתח לסגנונות חדשים בקלות. אם אתה רוצה ללכת על צבעים נועזים יותר כמו צהובים או כחולים, אז אנו ממליצים להשתמש בהם כחלק מהעיצוב הכולל של בית המתוכנן היטב.

דלתות חוץ עם סורגים

אם בחרתם בעיצוב של דלת מתכת המשלב זכוכית, צריך לזכור כי דלת כניסה במרכז יכולה להיות הפתח שבו יכנס פורץ לבית. לכן, בחרו דלת שכוללת גם סורגים.
דלתות חוץ עם סורגים הן בחירה נבונה יותר מדלתות חוץ עם בריח בלבד. ישנן שתי גישות לאבטחת החלק החיצוני של הבית שלך. אחת מהן היא התקנת דלתות חוץ שעליהן סורגים. השניה היא בחירה בדלת פלדה אחידה – כזו שאף פורץ לא יצליח לחתוך.
כמובן, שכדי לשפר את הבטיחות כדאי גם להתקין מספר מנעולים על הדלת. תוכלו ללמוד עוד על הנושא הזה בפוסט שלנו על פרזול.

בחרו דלת מחברה אמינה ומוכרת

כאשר בוחרים את דלת הכניסה כדי להתמקד בדלתות מחברה אמינה ומוכרת. למשל, גם אם אתם מתקינים דלת כניסה במרכז, יתכן והמוצר הטוב ביותר עבורכם מיוצר דווקא בצפון הארץ. תוכלו להציץ בקטלוג שלנו ולגלות את כל הסוגים של הדלתות השונות. אחת מהן, בוודאי, תתאים גם לכניסה של הבית שלכם.

אם אתם מחפשים דלת למשרד או לבית כנסת, על אחת כמה וכמה כדאי לראות את העיצובים שלנו. משום שיצרנו לאורך השנים עיצובים מיוחדים לשטחי מסחר, משרדי הייטק, בתי כנסת ועוד.

כל העיצובים הללו מופיעים בקטגוריה המתאימה. תוכלו ליצור עמנו קשר ולשמוע עוד על כך.

דלת כניסה במרכז – דמיינו את הדלת הבאה שלכם

הביטו בבית שלכם מבחוץ. כעת, דמיינו אותו עם דלת אחרת. איזה הבדל, נכון?
השינוי הזה הוא כל כך קל, ועם זאת יכול להפוך את העיצוב של הבית שלכם מרגיל למיוחד במינו. לא סתם קבלנים רבים עובדים עם הדלתות שלנו. הם מבחינים בהבדל.
ישנן דלתות עם עיצובים אומנויות שנראים כאילו פסל יצר את הדלת. אחרות, הן דלתות בעיצוב סטנדרטי עם טוויסט מיוחד כמו קווים שונים או מספר גוונים המשולבים בדלת.
כל אחת, יצירה מיוחדת שהופכת בתים, משרדים וחללים נוספים לחוויה אסתטית שאין שניה לה.

מוסיפים את הידיות המתאימות

האם שמתם לב שיש עוד תכונה אחת שהופכת את הדלתות שלנו לעוצמתיות במיוחד? הידיות הגדולות והבולטות, המשולבות בכל אחת מהן. מדובר בפרזול איכותי שנשאר לאורך שנים, בדיוק כמו הדלת עצמה.
ידיות אלה הפכו להיות חלק בלתי נפרד מהעיצובים שלנו, והאפשרויות הן רבות. תוכלו לבחור בידית ארוכה או קצרה ולהתאים אותה לעיצוב המקיף את הדלת.
לסיכום, אם אתם מחפשים כיום דלת כניסה במרכז ומתלבטים מה לבחור, כדאי לראות את המוצרים שלנו. אחד מהם יכול להיות העיצוב שאתם מחפשים. אם לא מצאתם את העיצוב או הצבע אינו מתאים, אל דאגה. ניתן למצוא מגוון רחב של צבעים אחרים בקטלוג. תוכלו גם לבקר בקטגוריית העודפים שלנו ולמצוא עוד עיצובים.

Call Now Button דילוג לתוכן