אם חיפשתם דלתות כניסה בצפון, תשמחו לגלות את המגוון העצום של האפשרויות הממתינות בחברת אלידור. הקטלוג שלנו מכיל את כל הדגמים החדשים של הקולקציות האהובות. לצידן, תוכלו למצוא דגמים שלעולם לא יוצאים מהאופנה. למשל, הקו המיוחד של הדלתות המודרניות בסגנון ההייטקי, דלתות פלדה, ועוד. אנו שמחים להיות הספקים המובילים באזור הצפון של דלתות איכותיות עשויות מתכת.

מה מייחד את הדלתות שלנו בצפון?

בעוד רבים מסתפקים בהפקה של דלתות פנים לבית, עשויות מעץ, אנו מתמחים דווקא בדלתות הפלדה העמידות במיוחד. לא מדובר רק בחומרי גלם איכותיים וחזקים, אלא גם ביכולת לעצב את הדלת כביד אמן.

אם תשימו לב לסגנון המיוחד של הדלתות בקטלוג שלנו תגלו דבר אחד. אין דלת אחת משמימה. כל אחת מהדלתות היא בעיצוב מיוחד שהופך אותה לפריט יחודי בבית, המעצים את העיצוב. לכן, מעצבי פנים רבים בוחרים דווקא בדלתות אלידור כאשר הם מתכננים בנייני משרדים, בתים פרטיים ומגדלי מגורים.

צרו קשר כדי ללמוד עוד.

דלת יפה לא חייבת להיות יקרה

היות והדלתות מיוצרות פה בישראל, ואין צורך לשלח אותן ממדינה מעבר לים, המחירים שלנו סבירים בהחלט. אנו מאמינים כי דלת יפה אינה חייבת להיות יקרה. לכן, כאשר מזמינים דלתות כניסה בצפון מאיתנו, נהנים משירות נפלא במחירים שעוד לא הכרתם.
בכל שנה, אנו חושבים איך להפוך את הקולקציה שלנו לאטרקטיבית יותר. למשל, אנו מוכרים דלתות מתצוגה וכן מייצרים דלתות מחומרי גלם שונים שמתאימים בדיוק לתקציב שלכם.

עמידות רבה בפני טמפרטורה משתנה

אזור הצפון עשוי להיות אחד מהאזורים הקרירים ביותר באר, במיוחד היכן שיש הרים הממוקמים בגובה רב. לכן, דלת הכניסה צריכה להיות מחומרים עמידים במיוחד לשינוי טמפרטורה.
במקרה כזה, חשוב מאוד לבחור דלתות ממתכת שגם הלוחות וגם הצירים שלהם תוכננו לעמוד בפני תנאים קשים.
בנוסף, הדלת מהווה מחסום בין שטחי הפנים בבית לשטחי החוץ. לכן, יש לבחור דלת שמסוגלת לסייע לשמור על הטמפרטורה בתוך הבית. בקיץ, היא שומרת על הקור המגיע מהמזגן, ובחורף על החום.

בידוד בפני רעש

לצד הבידוד בפני טמפרטורות קיצוניות, כאשר מתקינים דלתות כניסה בצפון צריך לקחת בחשבון גם בידוד בפני רעש.
כל הדלתות שתמצאו אצלנו תוכננו כך שהן יבודדו רעשים מבחוץ. לכן, גם אם הבית נמצא על הרחוב הראשי בחיפה או בעכו, לא תשמעו את המכוניות עוברות.

מתאימים את עצמנו לצרכי הבנייה שלכם

אנו מתאימים את עצמנו לצרכי הבניה שלכם. זקוקים לדלת כפולה או דלת כנף וחצי? תוכלו למצוא אותן בקלות אצלנו. העיצובים של הכנף הנוספת יכולים להיות זהים לדלת או משלימים והרמוניים.
לסיכום, אם אתם מחפשים פתרונות איכותיים לפתח הכניסה – כדאי לבדוק את הקטלוג שלנו. תוכלו למצוא בו מגוון רחב של פריטים בכל צבע ובכל צורה. לא בכדי, חברות בנייה רבות בוחרות להתקין את הדלתות שלנו בפרויקטים שלהן.

Call Now Button דילוג לתוכן