ממש כמו בעיר עצמה, גם דלתות כניסה בתל אביב פועלות ללא הפסקה. דלתות של מרכזים מסחריים, בתים פרטיים, דירות יוקרה ודירות במבנים ישנים. תמצאו בה גם פתחי בתי כנסת מפוארים ואפילו דלתות המתאימות לאדריכלות המאה ה-20, על כל גווניה ואופיה המיוחד. בדרום העיר וביפו תמצאו דלתות מרשימות עם קשתות ארוכות, שעברו הסבה לגרסה מודרנית עדכנית, עוצמתית לא פחות.

דלתות כניסה בתל אביב – מה המאפיינים שלהן?

היות ומדובר בעיר בה התנועה לא פוסקת. היא בעלת תחבורה ציבורית ענפה לצד מאות אלפי רכבים פרטיים הנכנסים ויוצרים מהעיר. העיר הזו מחייבת דלת שמסוגלת לבודד כמובן את שטחי המגורים והעבודה משאון העיר שבחוץ. לכן, המאפיין הראשון שנמצא בכל דלת איכותית בעיר הוא יכולת בידוד מפני רעשים.

בנוסף, היות ומדובר בעיר שבה הטמפרטורות מגיעות לרמות חום קיצוניות והלחות גבוהה, נדרש גם בידוד בפני חום. זאת, כדי שהאוויר הקריר היוצא מהמזגן לא ימצא את דרכו מחוץ לבית. הנצילות האנרגטית של הבית תלויה לא רק בקירות ובבידוד החלונות, אלא גם ביכולת השמירה על הטמפרטורה של הדלת.

זו הסיבה שמי שמחפש דלתות כניסה בתל אביב יעדיף דלת עם בידוד אקו-תרמי, המשלב את שני האתגרים שהזכרנו.

קלאסיקה מרשימה או עיצוב מודרני

בתל אביב תמצאו שנים רבות של עיצוב, כפי שהזכרנו. קלאסיקה מרשימה של המאה ה-20, עיצובים ישנים יותר הלקוחות מהבירות האירופאיות המרשימות. כל זאת, לצד בניינים מודרניים ומגדלי מגורים ומשרידם מרשימים.

חשוב למצוא את הדלתות האיכותיות שמתאימות בדיוק לעיצובים הללו. למשל, אם תחפשו באתר של אלידור דלתות תגלו מגוון רחב של עיצובים. הן למשרדי הייטק והן לבתים ולדירות בעיצובים שונים.

דלתות כניסה בתל אביב – הבטיחות יותר חשובה מהכל

חשוב גם לזכור כי בתל אביב התנועה לא פוסקת, ולכן הבתים גם חשופים יותר לפריצות. לכן, חשוב לבחור דלת חזקה כמו דלת פלדה איכותית.

כזו שכוללת מגוון רחב של מנעולים ופתרונות חדשניים לסגירה הרמטית של הדלת. כך, תוכלו לשמור על בטיחות הדיירים בתוך הבית לצד הרכוש המצוי בו.

לסיכום, אם אתם מחפשים כיום פתרונות איכותיים בתחום הדלתות, כדאי לבדוק את הקטלוגים המופיעים באתר שלנו. תוכלו למצוא שם את הדלת המתאימה ביותר לעיצוב של הבית שלכם. כל הדלתות כוללות את הבידוד התרמו-אקוסטי שציינו. כמו כן, תוכלו לשלב ידיות מרשימות שיעצימו את המראה של חזית הבית הפרטי או הדירה. אם אתם מעצבים מתחם ציבורי כמו קניון או בית כנסת – תוכלו למצוא מגוון דלתות כניסה שמתאימות גם למקומות אלה.

Call Now Button דילוג לתוכן