בדלתות שלנו אנו עושים שימוש במגוון רחב של חומרי גלם, וביניהם גם זכוכית מחוסמת. במאמר זה נרחיב בקצרה על סוג החומר הזה, ומדוע כדאי להשתמש בו. תוכלו לראות בקטלוג שלנו דלתות בהן משולבת הזכוכית הן בפורמט השקוף שלה והן זגוגיות עם הטבעות שונות.

אז מהי זכוכית מחוסמת?

זהו סוג של זכוכית שחוממה ולאחר מכן התקררה במהירות. תהליך זה שמכונה טמפרור נעשה בדרך כלל כדי להגביר את חוזק הזכוכית.

בנוסף זכוכית זו חזקה פי ארבעה מזכוכית רגילה, והיא עמידה יותר להתנפצות בעת שבירתה.

אם אתם משתמשים בזכוכית הזו וחלילה היא התנפצה, היא לא תשבר לחתיכות מסוכנות שעשויות לפגוע בכם. חשוב כמובן לדעת שהסיכוי לשבור זכוכית כזו ללא מכשור מתאים אפסי.

דלתות כניסה

דלתות חזקות עם זכוכית חזקה

לאורך השנים החומר הזה הפך להיות חלק בלתי נפרד ממוצרים רבים שאתם מכירים. למשל, זכוכית מחוסמת נמצאת בשימוש שנים רבות בחלונות ובשמשות, אך לאחרונה היא משמשת גם למטרות נוספות כגון מסכי טאבלט, מסכי תצוגה, דלפקי מטבח ודלתות מקלחת.

אנו בחרנו להשתמש בה משום שהיא משלימה את המראה האסתטי המרהיב של הדלתות שלנו, בלי להפוך את דלתות הפלדה העוצמתיות המיוצרות במפעל לחלשות יותר.

תוכלו לקרוא על הנושא הזה גם בפוסטים נוספים בבלוג שלנו:

דלתות מעוצבות – למדו כיצד לבחור את הדלתות המתאימות לכניסה של הבית.

גם לדלת כנף וחצי

כאשר מתכננים דלתות כנף וחצי אפשר גם להשתמש בזכוכית זו. הן בדלת עצמה והן בחצי הכנף. כך, נוצר חלון חזק במיוחד.

היתרון של הזכוכית המחוסמת כאשר מדובר בחצי כנף הוא ברור. מחד, אנו רוצים שאור נעים יכנס לבית, ומאידך איננו רוצים שזה יהווה פתח כניסה לגנבים. לכן, חשוב להשתמש בזכוכית חזקה במיוחד וגם להתקין מעליה סורגים.

תוכלו למצוא מגוון דלתות כאלה באתר שבהן מותקנים סורגים, ולראות איך הזכוכית משתלבת היטב בדלת.

האם זכוכית זו נראית כמו זגוגית רגילה?

למי שלא חש את שני הצדדים של הזגוגית אין דרך לדעת בוודאות אם מדובר בזגוגית רגילה או מחוסמת. לעומת זאת, כאשר נוקשים על הזכוכית אפשר לחוש בהבדל משמעותי. הן במגע של הזכוכית והן בצליל שהיא תשמיע. כמובן שמבחינה אסתטית שתי הזכויות נראות דומה.

המחיר של זכוכית מחוסמת גבוה יותר מזכוכית רגילה כמובן, אך כשחושבים על כל היתרונות שהיא מקנה קל להבין מדוע כדאי להשתמש בה. היא מסוגלת להפוך גם את הדלת הרגילה ביותר ליצירת אומנות של ממש, ולהפיח חיים בבית עם אור טבעי.

לכן, בבתים פרטיים רבים תגלו שמשתמשים בדלתות מעוצבות עם זכוכית מחוסמת.

לסיכום, אם אתם מחפשים היום דרך לשדרג את הבית, ורוצים שאור טבעי יכנס מבחוץ, הוסיפו דלת עם זכוכית מחוסמת. כפי שציינו תוכלו לראות את האפשרויות הרבות העומדות לרשותכם בקטלוג המקוון שלנו.

 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

Call Now Button דילוג לתוכן