מפרט טכני

דלת הכניסה הסטנדרטית המוכרת כדלת פלדה , מיוצרת משתי ליבות פלדה. הליבה החיצונית הקרויה בשפה המקצועית – "המעטה הצר" והליבה הפנימית הקרויה – "המעטה הרחב". הליבות מיוצרות מפלדה מגולוונת בעובי 1.25 מ"מ.
בין הליבות מחוברות צלעות חיזוק הקרויות בשפה המקצועית "אורכנים". בתחתית דלת הכניסה מחובר חלק טלסקופי הקרוי "אינסרט", תפקידו להתאים את המרווח בין הדלת לרצפה באופן אופטימלי. בהיקף הדלת ממוקם גומי המסייע לבידוד תרמי אקוסטי. בין צלעות החיזוק כפי שהוגדרו כ"אורכנים" ישנו מילוי צמר המסייע לבידוד תרמי אקוסטי.

התאמה אישית

דלתות כניסה כפי שהוגדר לעיל מעוצבות על פי דרישת הלקוח ועל פי טעמו. קיים אביזר חיצוני אשר עובר תהליך ליטוש ראשוני המאפשר לצבע להיטמע בתוך פלדת הדלת.התהליך הנ"ל מיועד גם למשקוף וגם לחיפוי המשקוף על פי הצורך. ללא התהליך הנ"ל יתגלו קפיצות צבע אשר יגרמו לקילוף של הצבע מפני השטח.
לאחר ליטוש פני השטח של הדלת או כל חלק אחר כפי שצוין , עוברים לתוך תא איבוק שבו מאבקים את הדלת בשיטת ה"אלקטרו סטטי", שיטה שבה נקלט הצבע על הדלת בירי של צבע עם יונים אלקטרוניים. בשיטה האלקטרו סטטית מקבלת דלת הכניסה מילוי של צבע לכל פני השטח באופן רציף וחלק.

צביעה

לאחר מכן עוברת דלת הכניסה לתנור הקלייה שבו מתבשל הצבע בטמפרטורה של כ-210 מעלות ויוצר את החיבור הסופי של הצבע עם פני השטח המלוטשים אשר הופכים למקשה אחת. יש לציין שכל חלק וחלק בדלת עובר את אותו תהליך ליטוש איבוק וקלייה. טכנולוגיה מסוג זה מאפשרת גימור מדוקדק ופיניש יפה אשר לא גורם לסדקים בחיבורים של החלקים המחוברים בסופו של תהליך בדלת הכניסה המעוצבת.

מולטילוק
הרכב דלת כניסה

בקרת איכות

חברת אלידור המובילה בתחום דלתות מעוצבות מחויבת לסטנדרטים גבוהים ואי לכך , כל דלת כניסה מעוצבת עוברת למחלקת ההרכבות עם כל חלקיה , מורכבת בדקדקנות על ידי בעלי מקצוע מנוסים אשר תפקידם לבצע את פעולת ההרכבה של כל החלקים וכמובן בדיקתם ברמת הגימור. לאחר הרכבת החלקים בדלת הכניסה הכוללים את מערכת הנעילה מתוצרת "מולטי לוק" עוברת הדלת המעוצבת תהליך "ביקורת איכות".

ביקורת האיכות מתבצעת על ידי שני אנשי מקצוע שעברו הדרכה מיוחדת לאשר את הדלת לפני אריזתה.תפקידם האחראי של מבקרי האיכות לוודא שכל דלת מעוצבת עברה את כל התהליך הנ"ל ותצא את שערי המפעל עם אפס תקלות. השקידה והשאיפה למצוינות הינה בגדר גאוות החברה המחויבת לסטנדרטים הגבוהים ביותר שהחברה הציבה לעצמה בתחום דלתות כניסה.

אביזרים נוספים

דלת הכניסה מסופקת עם אביזרים נוספים:

  • מעצור.
  • עינית טלסקופית (שתורכב על פי דרישות הלקוח)
  • סגר בטחון המאפשר פתיחה חלקית.
  • מערכת נעילה גיאומטרית בעלת 7 בריחי נעילה הננעצים במשקוף.
  • המנעול והצילינדר מתוצרת מולטילוק מהטובות בעולם.
  • המשקוף מיוצר מפלדה בעובי 1.5 מ,מ , וניתן להתאימו לכל דלת מעוצבת. היופי והעוצמה בכל דלתות הכניסה מושפעים מחזית המשקוף
Call Now Button דילוג לתוכן