דלתות מיוחדות לבתי כנסת

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
דלתות לבתי כנסת

מתכננים לעצב מחדש את בית הכנסת או לבנות מקום תפילה חדש לחלוטין? כיום הצרכים של המקום השתדרגו. יש לשלב בין בטיחות, ליופי וכמובן נוחות. האפשרות הטובה ביותר היא רכישה של דלתות אלומיניום וחומרים מתכתיים נוספות שלא ניתן יהיה לפרו ועדיין יראו מצוין. דלתות מיוחדות לבתי כנסת מעניקות את הכבוד הראוי למקום זה ומגנות עליו מכל רע.

אילו אפשרויות קיימות?

אם תעיינו בקטלוג שלנו תמצאו גם דלתות מיוחדות לבתי כנסת וגם דלתות שמתאימים למבנים יוקרתיים באופן כללי. אפשר ליצור במיוחד עבור בית הכנסת עיצוב הכולל אלמנטים מהמסורת היהודית.

כפי שתוכלו לראות, העיצוב כולל בתוכו את כל האלמנטים שהופכים את הדלת הזו למיוחדת במינה, וסביר להניח שלא תראו את אותה דלת בכל מקום.

דלתות מיוחדות לבית כנסת – מגוון צבעים ודגמים

לצד הדלתות המוגדרות מראש לשימוש עבור לבתי כנסת, הוספנו שלל עיצובים. תוכלו לבחור גם בין מגוון רחב של דלתות בסגנונות יוקרתיים ומודרניים. כאלה שמתאימים גם לבתי תפילה קטנים יותר.

כמובן, שיש לתכנן את הדלת לפי הפתח הקיים.

אם ניתן, רצוי למקם שתי דלתות, זו לצד זו. כך הן יעניקו בעת הצורך אפשרות להכניס ציוד גדול לבית הכנסת.

אם אתם מכניסים ספר תורה חדש או ארונות קודש מיוחדים, דלת כפולה כזו תהיה יעילה במיוחד.

לסיכום, בתכנון של בית כנסת חשוב לא לשכוח גם את הדלת. הביטו בסגנונות המרהיבים השונים באתר ומצאו את זה שאהוב עליכם יותר מכל. בתוך זמן קצר תוכלו לפתוח דלת זו ולהתפלל.

or
or
עריכה וכתיבה של תוכן באתר אלידור, מעל 20 שנות ניסיון בתחום כתיבת מאמרי תוכן לאתרים מובילים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

דלתות אלידור

חברת אלידור יצרנית דלתות כניסה מעוצבות הגדולה בארץ , פרצה דרך בתחום והביאה למהפכה בעולם של דלתות מעוצבות שהייתה מקובלת עד אז בארץ.

טיפים

עקבו אחרינו

Call Now Button דילוג לתוכן