דלתות יוקרתיות

Facebook
Pinterest
Twitter
LinkedIn
דלתות יוקרתיות

רבים מאיתנו מעוניינים ליצור את הרושם העיצובי של ביתנו עוד לפני שנכנסים אליו, ישנה חשיבות בבחירת עיצוב הדלת.

דלתות יוקרתיות

דלתות הכניסה לבתינו בעלות ערך חשיבות רב. לרוב הן מותאמות לעיצוב הכולל של החלל הפנימי בביתנו. רבים מאיתנו מעוניינים ליצור את הרושם העיצובי של ביתנו עוד לפני שנכנסים אליו. לכן, ישנה חשיבות רבה ודומיננטית בבחירת עיצוב הדלת. כמו כן, כולנו לא מסכימים להתפשר על איכות הדלת ועל הפונקציונאליות שלה. כיום ישנו ביקוש רב לדלתות יוקרתיות אשר מעוצבות על פי דרישת הלקוח ובהתאם לעיצוב הכולל של ביתנו. כמו כן, דלתות אלו יקרות מדלתות "רגילות" הקיימות בשוק מאחר והן מעוצבות בהתאמה אישית והן עשויות מחומרים משובחים ועמידים.

דלתות יוקרתיות בהתאמה אישית

דלתות יוקרתיות אינן מתאימות רק כדלתות כניסה. אצלנו ב"אלידור" ניתן להכין דלתות גם לחדרים פנימיים בבית, למשרדים, לחברות ועוד, בשלל גדלים ועיצובים. לדלתות חשיבות רבה בהזמנת המבקר פנימה לתוך הבית או המשרד. עם זאת, ישנה חשיבות לשמור על שפה עיצובית כוללת של החלל הפנימי והחלל החיצוני שמעבר לדלת. לכן, רבים כיום מבינים את החשיבות שברכישת דלתות יוקרתיות גם לחלל הפנימי. בבואנו לבחור דלת יוקרתית אנו נבחן לא רק את עיצוב הדלת עצמו אלא גם את האלמנטים אשר נלווים לדלת כמו המשקופים והידיות שבדלת.

דלתות יוקרתיות באלידור

אצלנו ב"אלידור" תוכלו למצוא מגוון חומרים מהם ניתן לבחור את הדלת אותה תרצו. ישנן דלתות העשויות מעץ מעובד אשר משרות אווירה של חמימות וביתיות. כמו כן,

ישנן דלתות מעוצבות העשויות מברזל ומעבירות אופי הייטקיסטי גבוה. בחירת החומר לדלת הינה משמעותית מאוד שכן יש להתאים את החומר לשאר עיצוב הפנים הקיים וגם מאחר וכל חומר מעביר רגשות אחרים לאלו אשר מבקרים אותנו. חומרים נוספים מהם ניתן לרכוש דלתות יוקרתיות הם זכוכית ואלומיניום.

דלתות יוקרתיות משלבות הן את הפן העיצובי והן את הפן הפונקציונאלי ברמה הגבוהה ביותר. התייעצו עמנו ב"אלידור", אנו נוכל להכין את הדלת אשר תואמת את דרישותיכם, כמו כן תקבלו שירות אדיב ושירותי ייעוץ מקצועיים.

לירז רום
לירז רום
עורכת התוכן של האתר אלידור דלתות כניסה מעוצבות, כמעט 5 שנים בתחום בנייה וקידום אתרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דלתות אלידור

חברת אלידור הינה היצרנית הגדולה ביותר לייצור דלתות כניסה מעוצבות, כחברה פורצת דרך בתחום הביאה אלידור למהפכה בעולם עיצוב דלתות בהתאמה אישית לפי דרישת הלקוח.

טיפים

עקבו אחרינו

Call Now Button דילוג לתוכן