ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

פתח תפריט
עולם הדלתות
עולם הדלתות
המדריך לעיצוב דלתות

את כל דלתות הבית מומלץ להתאים לקו העיצוב הכללי בו אנו מעוניינים. ישנם כמה כללי עיצוב בסיסיים שיכולים לשמור על ערך הנכס.

המדריך לעיצוב דלתות

 

בעבר אנשים נטו לייחס חשיבות מעטה לתהליך בחירתם בבית, אך כיום אדריכלים, מעצבים ואפילו היצרניות עצמם מבינים שדלתות כניסה והפנים מהוות אלמנט עיצובי לכל דבר. הצורה שהן מעוצבות בה יכולה להתאים לכל אחד באופן אישי ולהעיד על טעמו העיצובי של בעל הבית, לייחד את הבית ואף להעלות את ערכו. בניגוד לרהיטים, אותם אנו מחליפים כל כמה שנים, עלינו לעצב את אותן באופן כזה שהעיצוב יתאים לאורך שנים רבות, ללא קשר לטרנדים המתחלפים. דבר זה הוא מורכב ביותר בשל העובדה שהראייה והמחשבה להכנתן אינם רק פונקציונליים. הן לא רק חוצץ תרמי, אקוסטי ובטחוני בינינו לבין העולם – הן אלה שמעצבות את התחושה הראשונית שלנו ושל אורחינו טרם הכניסה לבית ובמהלך השהייה בו, לא פחות מהעיצוב החיצוני, מהרהיטים ומצבעי הקירות שבבית. מגוון העיצובים האפשרי כיום הוא עצום, תוך שילוב אלמנטים של זכוכית, עץ, אלומיניום ושימוש בצבעים שונים שיכולים להתאים לכל קו עיצובי בו בחרנו.

 

כללי עיצוב בסיסיים

 

את כל דלתות הבית מומלץ להתאים לקו העיצוב הכללי בו אנו מעוניינים. בנוסף, ישנם כמה כללי עיצוב בסיסיים שיכולים לשמור על ערך הנכס ולנצל באופן מירבי את המרחב שיש ברשותנו. כאשר גודל החלל הוא קטן, מומלץ לבחור בדלת פנים המתאפיינת בקווים מינימליסטיים ובצבעים בהירים, כך שהיא לא תמשוך את תשומת הלב יותר מדי, אלא תשתלב עם צבע הקירות. אם מדובר בחדר פנימי ללא חלונות, מומלץ להתקין בו כזאת המשלבת אלמנטים של זכוכית על מנת לאפשר מעבר של אור טבעי ולהעניק לחדר תחושה "אוורירית" יותר. אם כל הבית מעוצב במראה עתיק, מומלץ לבחור את העץ בגוון שיבלוט וישרה אווירה יוקרתית.

השימוש בעץ, במיוחד אם מדובר בעץ מלא, הוא בעל יתרונות רבים, שכן מדובר בחומרים איכותיים שעוזרים ועמידים, והן נוטים להתנפח פחות כאשר מדובר בבית שממוקם באיזור לח. איכות החומר יכולה להבטיח ליושבי הבית בידוד תרמי ואקוסטי לצורך פרטיות מירבית. במידה ומדובר בעיצוב בהזמנה אישית, ניתן לשלוט במידה מסוימת גם בחומרים מהם היא מורכבת.

 

 

 

מה כולל עיצוב הדלת?

 

לצורך התאמה לעיצוב הבית, עלינו לחשוב ראשית על החומרים מהם אנו להשתמש. כיום קיימים שילובים רבים של זכוכיות, עץ ואלומיניום לצורך יצירת מראות שונים, ולכן תחום העיצוב לא נוגע רק באנשים שרוצים שביתם יראה "כמו מוזיאון", אלא הוא מיועד לכולם. לאחר מכן עלינו להחליט האם אנו מעוניינים בדלת הזזה, בעלת כנף אחת, כנף וחצי או שמא שתי כנפיים? הכל תלוי בתקציב ובמה שמאפשר לנו החלל בבית. עלינו לבחור האם אנו מעוניינים בהזמנה מקטלוג או בהזמנה אישית על פי בחירתנו. וכמו כן, בחירת הצבע גם היא חשובה. לבסוף, אסור לשכוח את האביזרים הנלווים – משקופים, ידיות וחלקי פרזול, שמשלימים את המראה.

 

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' בעלי מלאכה 4, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים