ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

פתח תפריט
עולם הדלתות
עולם הדלתות
דלתות כניסה מאלומיניום

האלומיניום היא מתכת קלה מאוד וגמישה לעבודה, כך שניתן באמצעות חומר גלם זה לייצר מיני סגנונות ועיצובים

דלת כניסה אלומיניום-מאפיינים ויתרונות

דלתות רבות נמכרות בעידן הנוכחי, וכל אחת מהן מיוצרות מחומרי גלם שונים ומגוונים לרבות אלומיניום. עבודות אלומיניום הן נפוצות מאוד בימינו ויעיליות ביותר בכל תחומי הבניה. כל אדם אשר ניגש לרכוש דלת לביתו, בוחר לעצמו את חומרי הגלם ממנה היא מיוצרת, בהתאם לפונקציונאליות שהיא עתידה לשמש. דלתות מאלומיניום הן דלתות המתאימות לכל מבנה, בין אם הוא פרטי ובין אם הוא ציבורי והן מספקות הגנה וביטחון ואף מעוצבות בהתאם לדרישות הלקוח.

 

מאפייני ויתרונות דלת כניסה מאלומיניום

דלתות כניסה מאלומיניום מאגדות יתרונות רבים, אשר יכולים להיות פרודוקטיביים לאנשים וארגונים שעומדים בפני הדילמה באשר לדלת אותה נכון להם לרכוש. דלת אלומיניום הינה דלת חזקה מאוד, כך שהיא משמשת לביטחון.דלת אלומיניום היא אטומה ולא מאפשרת לרוחות להיכנס אל פנים החלל, או לחרקים שונים לזחול בין החריצים וניתן אף לרכוש דלתות מבודדות אשר מתאימות גם לבתי חולים.

דלתות אלומיניום ניתן לרכוש בעיצובים שונים ומגוונים, בין אם הן מיועדות לחצר הגינה בבית הפרטי שלכם, דלתות כפריות המעוצבות מאלומיניום ועוד.ניתן להבחין כי במהלך השנים דלתות אלו משתכללות ומתקדמות בהתאם לאופי העבודה עם חומר הגלם אשר מתפתח כל העת.

אקוסטיקה- אחד היתרונות המהותיים של דלת מאלומיניום, היא היכולת שלה לשמור על אקוסטיקה גבוהה בביתכם, כך שרעשים מבחוץ לא יכנסו אל הפנים.

 

קצת על אלומיניום

האלומיניום היא מתכת קלה מאוד וגמישה לעבודה, כך שניתן באמצעות חומר גלם זה לייצר מיני סגנונות ועיצובים.היות והאלומיניום הוא חומר חזק מאוד, ניתן לייצר באמצעותו דלתות רבות אשר מחזיקות מעמד ושומרות על איכותן למשך שנים רבות. דלת כניסה המותקנת בביתנו, בחלקה חשופה אל החוץ ועל כן שינויי מזג האוויר לרבות גשם ובמקומות שונים אף שלג, עלולים לגרום להחלדות אך במקרה של האלומיניום, דלת זו אינה מחלידה כך שלאורך כל השנים, המראה האסטטי שלה נשמר.

 

אלומיניום בעידן המודרני

לאור היתרונות הרבים ולאור התועלות שקיימות באלומיניום, נהוג לערוך בנייה רבה באמצעות חומר גלם זה, ועל כן כשאנו נכנסים לדירות או בתים פרטיים אנו נאתר בעינינו דלתות אלומיניום שונות ומגוונות בעלות עיצובים מרהיבים ומסוגננים בהתאם לבקשת הלקוח.

 

פרזול אלומיניום

דלתות אלומיניום מיוצרות בשילוב פרזול רב לגימור מושלם של העבודה. עליכם לדאוג כי גם הפרזול הינו באיכות הנדרשת ובהתאם לסגנון העיצוב בו בחרתם. עצם העובדה כי ניתן לעצב בקלות באמצעות אלומיניום, רבים בוחרים להזמין את בעל המקצוע למקום ומבקשים ממנו להתאים עבורם את הדלת המומלצת, בהתאם ליתר חלקי הבית והוא זה שמתאים גם את הפרזול.

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' בעלי מלאכה 4, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים