ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

דלתות כניסה >דלתות מעוצבות >

דלתות מעוצבות - סדרות נבחרות

 

דלתות מעוצבות-לכל טעם ולכל תקציב

חברת אלידור פורצת דרך והביאה למהפכה אמיתית ושינוי בתפיסת העולם שהייתה מקובלת עד אז בענף דלתות מעוצבות. מפעל החברה ריכז תחת קורת גג אחת את כל המערכות הפועלות בתחום העיצוב הכולל בתוכו את מחלקת הפיתוח והמחלקה הגרפית . מפעל אלידור מצויד בכל הטכנולוגיה הדרושה לפיתוח דלתות מעוצבות החל מפרופילי אלומיניום מסוגים שונים, גווני צבע במבחר רחב הקיים רק בחברת אלידור, מחלקת בידודית האחראית על השילוב והגימור של זכוכיות הבידודית עם הסורגים.

 

הרעיון הוא לתת מענה לקשת הרחבה לרצונות והטעמים ההולכים וגוברים. הרעיון הבשיל לידי ביצוע וזאת מתוך הכרה כי דלתות מעוצבות הינן חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית וכי יש להן חלק בתהליך קבלת ההחלטות של הלקוח בתחום עיצוב דלתות כניסה, בשונה מכל ריהוט אחר נמצאות במרכז הכניסה לבית ונוכחותן מקרינה באופן ברור לשאר חלקי הבית כגון צבעי הקירות, וילונות וכיוצא בזה. מתוך תובנה זו השקיעה חברת אלידור בפיתוח רחב של מוצרים אשר איפשר פיתוח דלתות מעוצבות במבחר סגנונות המתאימים לכל טעם ולכל תקציב.

 

דלתות מעוצבות-יצירתיות,השראה ויופי

דלתות אלידור מאופיינות בבידוד אקוסטי עם מילוי הצמר סלעים בתוכם כשדלתות מדגם מודרני מוסיפים אקוסטיקה בגלל הפרופיל עם הבידוד הכפול, גומי אטימה המורכב בהיקף הדלת מסייע לאקוסטיקה. בחברת אלידור מאמינים כי דלתות מעוצבות פותחות שערים לעולמות אחרים הטומנים בחובם את עולם היצירתיות, ההשראה והיופי. עם קו החשיבה הזה מקפידה חברת אלידור לייצר דלתות מעוצבות בהתאמה אישית לכל בית ובית במבחר גוונים עוצרי נשימה ובתקנים מחמירים הנוגעים לעולם הבטחון.

 

שיתוף הפעולה ברמה הארצית מול המשווקים המורשים חושף את מוצרי החברה לאנשי המקצוע העוסקים במלאכה: האדריכלים, הארכיטקטים ומעצבי הפנים ומציב את החברה במקום הראשון בתחום עיצוב דלתות כניסה. המדיניות של החברה הינה להתאים לכל לקוח את סוג העיצוב, רמת הביטחון ורמת המחיר על פי דרישתו וטעמו.

 

דוגמא לדגמים ייחודיים שניתן למצוא בחברת אלידור: דלתות מעוצבות מסדרת יווני, נפחות, מסדרת חלונות, סדרת מודרני וסדרת קלאסי. בנוסף, חברת אלידור גם מייצרת ומשווקת דלתות מעוצבות לבתי כנסת ולבתי עסק. כי אחרי הכל-אם דלת כניסה היא השער אל הבית, על אחת כמה וכמה היא השער וכרטיס הביקור של העסק שלכם.

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' יוסף לוי 46, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים