ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

פתח תפריט
דלתות לפי שנים
דלתות לפי שנים

דלתות מעוצבות מסדרת יווני

דלתות מעוצבות מסדרת יווני- שילוב של עבר והווה

חברת אלידור הפורצת דרך ביצור דלתות מעוצבות הינה החברה המובילה בתחום העיצוב ויצור דלתות כניסה. סידרת הדלתות היווניות מאופיינת בחלונות ועיטורים מיוחדים המזכירים לנו את דלתות בעלות אופי יווני ושילוב בין ההמאה ה-16 ובין בטכנולוגיה המתקדמת בעולם. חברת אלידור למעשה יצרה תבניות לחץ המאפשרות יצור עיטורים ואלמנטים לקישוט. תבניות אלו הן בעלות קו נקי וחלק אשר מחליף את העיטורים מעץ. עיטורים אלה עמידים בתנאי סביבה קשים כגון: שמש גשם ועוד.

 

כמו כן, שומרת חברת אלידור על קו הבטיחותי של דלתות כניסה ומשלבת בתוכה מערכת נעילה בשילוב צילינדר אינטר אקטיב מבית מולטילוק. דלתות מעוצבות סדרת יווני כוללת זכוכית בידודית בעובי 38 מ"מ המאפשרת מצד חיצוני לראות את דוגמאות הסורג שנישתל בתוך הזכוכית הבידודית, ומאידך זכוכית אשר גם תאפשר פרטיות לנמצאים בתוך הבית.

דלתות מעוצבות מסדרת יווני-תהליך הייצור

הזכוכית הקיימת בסדרת יווני של דלתות מעוצבות עוברת תהליך חיסום עם תו תקן המוטבע בכל אחת ואחת מהן. תהליך הטמעת הזכוכית בתוך הדלת מבוצע ע"י פרופילים מיוחדים שחברת אלידור דלתות כניסה פיתחה כשהמגמה הכללית הינה לשמר את הבטיחות ברמה הגבוהה ביותר. צביעת האלמנטים והמסגרות נעשתה בשיטה אלקטרו סטטית, כאשר כל חלק בדלת עובר ליטוש מדוקדק וצביעה נפרדת המאפשרים חיבור מושלם בין חלקי הדלת.

 

דלת כניסה, כמו הקישוטים היווניים עוברת את אותו תהליך ליטוש. תהליך זה מאפשר חיבור חזק בין החומר לצבע. הצביעה,כפי שצוין, הינה שיטה האלקטרו סטטית בטמפרטורה של כ-200 מעלות.כל דלת מעוצבת עוברת תהליך ביקורת איכות קפדנית על ידי מבקר האיכות במפעל אלידור עם הטבעה של מועד הבדיקה ושם מבקר האיכות.

 

לחברה מגוון ענק של דלתות פלדה מעוצבות המיצג את חברת אלידור במקום הראשון מבחינת עיצוב יופי ואיכות. לחברה פריסה ארצית ע"י משווקים מורשים עצמאיים שיתנו לך הלקוח את הייעוץ והשרות האישי באזור מגורייך. המומחיות שלנו – הרווח כולו שלך.

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' בעלי מלאכה 4, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים