ניווט מהיר

 

 

נגישות האתר
דלתות כניסה מעוצבות אלידור
דלתות כניסה

דלתות כניסה

דלתות מעוצבות

דלתות מעוצבות

קטלוג דלתות כניסה

קטלוגים

דלתות מעודפים

עודפים

פרזולים לדלתות כניסה

פרזולים

גלרית תמונות מהשטח

גלריה

צור קשר

צור קשר

דלתות כניסה >אודותינו >

אלידור דלתות כניסה - אודותינו

 

חברת אלידור יצרנית דלתות כניסה מעוצבות הגדולה בארץ , פרצה דרך בתחום והביאה למהפכה בעולם של דלתות מעוצבות שהייתה מקובלת עד אז בארץ. המטרה הייתה לשדרג את דלת הפלדה הסטנדרטית לדלת כניסה מעוצבת מבלי לפגוע באיכות המוצר ובאמינותו.הרעיון הבשיל לידי ביצוע מתוך הכרה כי דלתות כניסה הינם חלק בלתי נפרד מהתפיסה העיצובית של הבית.

 

הדרישה הגוברת בתחום העיצוב הצריכה את מחלקת הפיתוח בחברה לעצב מגוון רחב של דלתות כניסה.הפיתוח הבלתי פוסק הביא את חברת אלידור להיות החברה המובילה בתחום דלתות הכניסה המעוצבות.במחלקת הפיתוח צוות מקצועי אשר מפליא לפעול בכל הנוגע לפיתוח מוצרים חדשים ועיצוב דלתות כניסה.

 

ניתן לראות באופן ברור בקטלוג 2010 ו-2011 את המגוון הרחב של דלתות כניסה מעוצבות , שבו ניסה המעצב להשאיר מעט דמיון למעיין בו.כמו כן , ניתן לראות את הקו הקלאסי והברור שבו חברת אלידור נוקט, הן מבחינה השמרנית לעיצוב דוגמאות דלתות כניסה והן מהבחינה הויזואלית שבה רוצה המעצב לא לבלבל את הלקוח בדגמים אין סופיים.מאידך ניתן להעלות רעיון או דרישה עבור דלתות מעוצבות ואנו במחלקת הפיתוח ניישם אותה הלכה למעשה ונייצר את הדלת על פי דרישת הלקוח בטכנולוגיה המתקדמת של חברתנו עם שמירה קפדנית על המפרט הטכני כפי שמצוין.

היכולת של חברת אלידור לייצר דלתות כניסה מעוצבות שלא על פי הדוגמאות המצויות באתר האינטרנט אלא על פי דרישה מיוחדת ובעיצוב הלקוח מראה על האפשרויות הרבות והאין סופיות שחברתנו מסוגלת לייצר.בעיקרון חלק מהדוגמאות של דלתות כניסה המופיעות באינטרנט עוצבו על ידי לקוחות , ואנו במחלקת הפיתוח שדרגנו את עיצובן.

 

בחברת אלידור תוכל לקבל ייעוץ חינם אשר יאפשר לך הלקוח לקבל את ההחלטה הסופית והטובה ביותר עבור דלת הכניסה אשר תתאים לצרכים שלך כלקוח , ולתקציב שהועדת לכך. לחברת אלידור רשת רחבה של משווקים מורשים החל מהצפון הרחוק ועד לדימונה בדרום.הפריסה הארצית מאפשרת לתת לך הלקוח שירות אישי וקרוב למקום מגורייך. נושא השירות הינו חלק בלתי נפרד מהמוצר ורמתו מבחינה טכנית.

 

ניתן להיכנס למפרט הטכני של המוצר ולזהות בבירור שכל דלת מעוצבת בנויה מהחומרים הטובים ביותר עד לפרטים הקטנים. דוגמא טובה לכך:תהליך הצביעה החשוב שדווקא בו חשוב להקפיד על ההכנה לקראת הצביעה וכן הצביעה עצמה המבוצעת בתהליך הקרוי "אלקטרו סטטי" על בסיס צביעה אבקתית העוברת בסופו של תהליך בתנור קלייה של כ – 200 מעלות. חשוב לדעת שבחברת אלידור כל חלק נצבע בנפרד וזאת על מנת למנוע סדקים בצבע בין החיבורים של החלקים המורכבים. כמובן שניתן להחליף את החלק במידה והוא נשרט תוך כדי בניה ושיפוצים.

 

 

חברת אלידור שמה לה למטרה: בטחון ,יופי ואיכות ללא פשרות.

גאוות החברה היא בשירות הלקוחות המחויב לסטנדרטים גבוהים שהחברה הציבה לעצמה.

 

 

דלתות מעוצבות מסדרת יהלום

יהלום

דלתות מעוצבות מסדרת יווני

יווני

דלתות מעוצבות מסדרת ויטראז'

ויטראז

דלתות מעוצבות לבית כנסת

בית כנסת

 

 

אלידור תעשיות

ייצור דלתות כניסה מעוצבות

מפעלי אלידור ממוקמים

ברח' יוסף לוי 46, א.תעשיה קרית ביאליק

נשמח לשוחח איתכם

1-800-37-11-37 | 1-800-33-33-00

בניית אתרים